ING Bank ve 2 Banka Ramazan Bayramı İçin Nakit Kampanyasını Açıkladı! 25.000 TL Ödeme Haberi Umut Oldu

Nakit ihtiyacı olan kişiler, Ramazan Bayramı için kredi kullanmak istiyorlarsa, 25000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay olabilecekleri kampanya haberi geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
ING Bank ve 2 Banka Ramazan Bayramı İçin Nakit Kampanyasını Açıkladı! 25.000 TL Ödeme Haberi Umut Oldu

Nakit ihtiyacı olan kişiler, Ramazan Bayramı için kredi kullanmak istiyorlarsa, 25000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay olabilecekleri kampanya haberi geldi. ING Bank başta olmak üzere nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası ve Denizbank tarafından da ödemeler yapılacak. Başvuru yapmak isteyen kişiler, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri nakit kredi kampanyalarına katılarak, hızlı bir şekilde işlem yapabilecektir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, bu kampanya ile birlikte 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler kefil vererek, Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir.

ING Bank

ING Bank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmaları yeterli olmaktadır. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar alacakları bu kredilerde, başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra en yakın banka şubesine giderek kredi kullanımını gerçekleştirebilecektir. 25000 TL'ye kadar alacağınız kredilerde bu banka sizin kredi notumuza göre, faiz oranlarından yararlandırarak kredi kullandırmaktadır. Kredi notu 1700 ve üzerinde olan kişiler bankanın düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 3 ay ertelemeli işlem yapabilir.

Ziraat Bankası

ziraat-bankasi-1.jpg

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası şubelerine gidecek olan kişiler kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte banka bireysel müşteri temsilcisi üzerinden nakit başvurusunu gerçekleştirebilir, onaylanan tutarı, hemen yine aynı gün içinde banka şubesinden kullanabilir. 25000 TL nakit kredi kullanacak olan kişilere düşük faiz oranlarıyla da bilecekleri bu kredi kampanyalarına katılmak istiyorsan hızlı bir şekilde sonuçlarını hemen öğrenebiliyor. sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte emekli olan vatandaşların katılabileceği bu kampanyalar, bireysel olarak kullandırılmaktadır.

Denizbank

Denizbank üzerinden cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek SMS atabilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Gönderilen masaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verir, onaylanan tutarı, hemen kendi hesabımıza yatırırsınız.

Keşfet