İhtiyaç kredisi alacak kişilerin banka puanı 0 ise, Garanti Bankası hemen ödeme verecek!

İhtiyaç kredisi alacak kişilerin banka puanı 0 ise, Garanti Bankası hemen ödeme verecek! Garanti bankası üzerinden bireysel müşteriler başvuru yapacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
İhtiyaç kredisi alacak kişilerin banka puanı 0 ise, Garanti Bankası hemen ödeme verecek!

İhtiyaç kredisi alacak kişilerin banka puanı 0 ise, Garanti Bankası hemen ödeme verecek! Garanti bankası üzerinden bireysel müşteriler başvuru yapacak! Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlem yapılacağı açıklandı.

En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılmak isteyen kişilerin daha önce hiçbir şekilde bankalar üzerinden kredi veya kredi kartı kullanmamış olması durumunda dahi işlem yapılarak, 10000 TL'ye kadar ödeme verilecek.

Garanti Bankası yapmış olduğu bu duyuruda, kendi bankasında hesap açan vatandaşlara hızlı bir şekilde sonuç verecek ve en düşük faiz oranlarından yararlandırarak bankalarıyla çalışmasını sağlayacaktır.

Garanti Bankası, emekli olan kişilere vermiş olduğu kredilerde ise daha yüksek limitlerde kredi imkanı sağlarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin emekli maaşını bu bankaya taşınması durumunda hızlı bir şekilde sonuç verilerek, banka kredi puanına bakmadan kredi imkanından faydalandırmaktadır. Nakit sıkıntısı çeken herkes başvurularını hızlı bir şekilde yapabilecek ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecektir.

Garanti Bankası 10.000 TL 20.000 TL Kredi Kampanyası

garanti-bankasi-bankamatik-karti-kullanan-kisilere-11000-tl-odeme-yapiyor1.jpg

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 20.000 TL'ye kadar kredi onayı almak istiyorlarsa en yakın banka şubesine kimlikleriyle birlikte giderek başvurularını gerçekleştirebilecek.

Emekli olan kişiler ise Emekli Kredisi adı altında alacakları kredilerde 20000 TL ve üzerinde daha yüksek limitlerde kredileri kullanabilmeleri için emekli maaşını Garanti Bankası şubelerine taşıması gerekiyor.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapılar ve kredi kullanacak olan kişiler bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak da kullanabilir. Dileyen vatandaşlar, daha düşük limitlerde kredi kullanabiliyor.

Keşfet