Herkese 1000 TL Veriliyor! O Banka, Başvuranlara Anında Ödeme Yapıyor!

Zamanın geçmesiyle beraber biraz daha pahalı bir hale dönüşen hayat koşulları ile yüksek enflasyon sebebiyle geçin problemi yaşayan bütün vatandaşlara son dakika müjdeli haber geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Herkese 1000 TL Veriliyor! O Banka, Başvuranlara Anında Ödeme Yapıyor!

Herkese 1000 TL Veriliyor! O Banka, Başvuranlara Anında Ödeme Yapıyor! Zamanın geçmesiyle beraber biraz daha pahalı bir hale dönüşen hayat koşulları ile yüksek enflasyon sebebiyle geçin problemi yaşayan bütün vatandaşlara son dakika müjdeli haber geldi.

Müracaat işlemlerini gerçekleştirenlere anında 1000 TL nakit ödemesi yapılacak. Bütün yurttaşlar gibi emekli vatandaşlar da bu avantajdan faydalanabiliyor. Tek yapılması gereken ise müracaat işlemlerini gerçekleştirmek! Peki bin TL yardım ödemesi nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir? Müracaat işlemleri nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası haberimizde sizleri bekliyor...

Vakıfbank 1000 TL nakit promosyon ödemesi detayları neler?

va5-1.jpg

Bilindiği gibi bankalar, SGK ile gerçekleştirmiş oldukları anlaşmalar bağlamında emekli vatandaşlara 36 ayda bir kez olmak üzere promosyon ödemesi yapıyor. Ülkemizin öncü kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank'ta 2022 yılı mayıs ayı itibari ile milyonlarca vatandaşa promosyon ödemesi yapmaya başladı. Vakıfbank tarafından verilecek 1000 TL nakit promosyon ödemesini alabilmek amacıyla 36 ay boyunca emekli maaşlarının Vakıfbank üzerinden alınması sözünün verilmesi gerekir. Bu taahhüt ile beraber bütün vatandaşlar, emekli aylıklarının tutarına göre değişiklik gösteren oranlarda promosyon ödemesi almaya hak kazanacak.

  • 2.000 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlara 550 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacak,
  • 2000 TL ile 3000 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşları 675 TL emekli promosyon ödemesi yapılacak,
  • 3000 TL ve daha da üzerinde emekli maaşı alan vatandaşlar ise 1000 TL peşin promosyon ödemesi yapılacak.

Keşfet