Hayranları İçin Büyük Haber: Kıvanç Tatlıtuğ Geri Geliyor! Üç Yıldan Sonra Hasret Bitiyor!

Hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başaran oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ özlemi sona erecek. Bir süredir ekranlarda göremediğimiz yakışıklı oyuncu, yeni projesiyle geri dönüyor. İşte Kıvanç’ın yeni dizisi…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hayranları İçin Büyük Haber: Kıvanç Tatlıtuğ Geri Geliyor! Üç Yıldan Sonra Hasret Bitiyor!

Türkiye’nin en sevilen aktörleri arasına girmeyi başaran ve hem yakışıklılığı hem de performansıyla gönülleri fetheden ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bambaşka bir rolle yeniden ekranlara gelecek. Sevilen oyuncu sergilediği performansı kadar hayattaki duruşuyla da oldukça takdir ediliyor. Bir süredir dizi sektöründe yer almayan Tatlıtuğ, izleyiciler tarafından oldukça özlenmişti. Ancak hasret sona eriyor ve oyuncu yepyeni bir diziyle geri dönüyor.

Yeni Dizinin Adı “Yakamoz”

Kendisini en son 2019 senesinde “Çarpışma” isimli dizide izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ, dijital platformda yayınlanacak olan yepyeni bir diziyle karşımızda olacak. Bir süredir dizi sektöründe yer almayan yakışıklı oyuncu, oldukça farklı bir proje ile geri dönüyor. Fantastik türünde olacak bu dizi, herkes tarafından oldukça merak ediliyor.

İlk olarak ismi “ Bir Denizaltı Hikayesi” olarak seçilen daha sonra ise değiştirilerek adı “Yakamoz” olan dizinin çekimleri yaklaşık olarak 10 ay önce bitmişti. Ancak ekranlara henüz gelmedi. OMG Pictures tarafından yapımı üstlenilen “Yakamoz” oyuncu kadrosuyla da hikayesi ve türüyle de oldukça ilgi çekici duruyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber başrolü paylaşan bir diğer isim ise Özge Özpirinçci oluyor. Diğer yandan Ertan Saban, Onur Ünsal, Meriç Aral, Ece Çeşmioğlu ve Ece Uzun gibi ünlü oyuncular da bu yapımda yer alacak.

“Yakamoz” Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak

Heyecan ve merakla beklenen dizi, dijital platform üzerinden izleyicilerle buluşacak. Bu dijital platform ise pek çok kaliteli diziyi barındıran Netflix olacak. Çekimlerini tamamlamış olan “Yakamoz”un ne zaman gösterime gireceği de merak edilen konular arasında.

Yapılan açıklamalara göre ise beklenen dizinin 20 Nisan’da izleyici ile buluşması planlanıyor. Fantastik bir hikayeyi konu edinecek olan dizinin başrol oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, diziyle ilgili konuştu. Kendisinin de ilk defa fantastik bir türde yer alacağını ifade eden oyuncu, yeni dizi için çok heyecanlı olduklarını da dile getirdi.

Keşfet