Haluk Bilginer’in Başrolünde olduğu Baba dizisi ilk bölümüyle fazlasıyla beğenildi! Fakat bazı izleyiciler yeni diziyi “Böyle Anadolu Hikayesi olur mu?” Diyerek Eleştirdi!

Show TV'nin yeni ve fazlasıyla beğenilen dizisi Baba, Salı akşamları reytingin liderliğine talip olarak fazlasıyla güçlü bir çıkış yaptı. Sosyal medyada fazlasıyla yorum yapan izleyiciler, hikayeyi çok beğendiklerini ve dizinin oldukça iyi olduğunu düşündüklerini paylaştılar. Ayrıca bazı izleyiciler, ilk bölümüyle güçlü bir çıkış yapan Baba dizisinin uzun soluklu bir dizi olmasını istediklerini dile getirerek, "Uzun zamandır bir diziyi gözümü kırpmadan hayranlıkla izledim" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Haluk Bilginer’in Başrolünde olduğu Baba dizisi ilk bölümüyle fazlasıyla beğenildi! Fakat bazı izleyiciler yeni diziyi “Böyle Anadolu Hikayesi olur mu?” Diyerek Eleştirdi!

Fakat bazı izleyiciler ise, ilk bölümlerin her zaman yanıltıcı olabileceğini ve dizi hakkında tam olarak karar verebilmek için ikinci bölüme kadar beklemek gerektiğini söylüyor. Tüm merak ettiğiniz detayları haberimizde en ince ayrıntısına kadar bulabilirsiniz…

Yeni diziye “Böyle bir Anadolu hikayesi olur mu?” eleştirisi

Tanıtımının başından beri bir Anadolu Hikayesi olarak anlatılan dizide sunulan zenginlik ise izleyicilerin kafalarını karıştırmış durumda. Mehmet Ali Saruhanlı karakterinin ailesinin muazzam zenginliklerine de sosyal medyada fazlasıyla dikkat çeken izleyiciler, "Böyle bir Anadolu hikayesi olur mu?" diye sordu. Fakat bazı izleyiciler ise uzun zamandır kaliteli bir yapım bulamadıklarını dile getirerek televizyon izlemediklerini ve Baba dizisini görmek için ekrana döndüklerini belirtti. Yeni dizi, başta Haluk Bilginer'in mükemmel performansını izlemek isteyenler ve Tolga Sarıtaş takipçileri olmak üzere birçok izleyicide fazlasıyla heyecan yarattı.

620ba3217152d836acf1a9a3-1.jpg

“Yaprak dökümü tadında bir dizi”

Dizi takipçilerinden birisi sosyal medyada, "Kesinlikle harika oyunculuk ve senaryo. Bakalım böyle devam edecek mi ve diğer bölümler nasıl olacak. Yaprak dökümü tadında bir dizi olacağa benziyor" dedi. İlk bölümden pek bir şey söyleyip eleştirmek istemeyen ve kaliteli oyunculara sahip dizinin hikayesini ya da vermek istediği mesajı ilk bölümden anlayamadıklarını söyleyen pek çok izleyici de önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümü sabırsızlıkla beklemeye başladı. Yapımcılığını sektörün en güçlü kuruluşlarından Ay Yapım'ın üstlendiği Baba dizisi için ikinci bölümün ilk fragmanı yayınlandı. 22 Şubat Salı günü ise ikinci bölüm yayınlanacak. Pek çok izleyici yeni bölüm için heyecanını ve gün saydığını dile getirdi.

Keşfet