Halkbank ve 1 Kamu bankası daha kampanya başlattı! Destek olarak 15.000 TL ödeme verecekler

Halkbank ve 1 Kamu bankası daha kampanya başlattı! Destek olarak 15.000 TL ödeme verecekler. Kamu bankaları harekete geçti ve vatandaşın ihtiyacına çözüm olmak istiyor...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Halkbank ve 1 Kamu bankası daha kampanya başlattı! Destek olarak 15.000 TL ödeme verecekler

Halkbank ve Vakıfbank üzerinden başvuru yaparak yeni bir kredi kampanyasına katılmak ister misiniz? Başvuru yapmak isteyenlere hemen ödemeleri olacak şekilde bir nakit kampanyası duyurusu yapıldı. Halkbank ve Vakıfbank yaptığı bu açıklamada kredi kullanacak olan kişilere 15.000 TL'ye kadar destek vereceğini açıkladı.

Sigortalı olarak çalışan kişilere 3 ay ertelemeli kredi onayı verilmektedir. Ayrıca bu kişilerin kredileri onay olması için banka 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyor belgesini görmek isteyecektir. Emekli olan kişilerde ise 15.000 TL gelir belgesiz kredi için emekli maaşı Halkbank ve Vakıfbank üzerinden alınması gerekmektedir. 15.000 TL'ye kadar kredi alacak kişilere banka 5 dakika içinde sonuç vermektedir.

Halkbank

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar Halkbank şubeleri üzerinden 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Devlet destekli ve düşük faiz oranları ile alabileceğiniz bu Kredi kampanyasına katılmak için bankanın resmi internet sitesine girebilir ve bu bankadan maaş almanız durumunda bankanın internet bankacılığı üzerinden de İstediğiniz zaman Başvuru yapabilirsiniz. 15.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu verilecek ve onaylanan tutar kadar kredi hemen hesabınıza yatacak. Halkbank ayrıca banka müşterisi olan kişiler hep 15.000 TL haricinde kredi kartı hizmeti ve kredili mevduat hesabı hizmeti de vermektedir.

0-79kredi.jpg

VakıfBank

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapabilir veya bankanın internet sitesine girerek buradan devlet destekli kredi için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Vakıfbank'ın başvurusunu yapan kişiler, onay alırsa 15.000 TL'ye kadar 36 ay vadeye kadar işlem yapabilecek ve ilk taksit ödemesinde dilerse 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabileceklerdir. Vakıfbank maaşın 15 katına kadar da kredi imkanı sunmaktadır.

Keşfet