Halkbank emekliye 54.000 TL ödeme yapıyor! Asgari ücretle çalışan da 100.000 TL alıyor

Halkbank emekliye 54.000 TL ödeme yapıyor! Asgari ücretle çalışan da 100.000 TL alıyor. Bankadan yapılan açıklama sonrası detaylar belli oldu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Halkbank emekliye 54.000 TL ödeme yapıyor! Asgari ücretle çalışan da 100.000 TL alıyor

Nakit sıkıntısı yaşadığımız şu günlerde, imdada yetişen genellikle bankalar oluyor. Halkbank yaptığı son kampanya da nakit ihtiyacı olan kişiler için 36 ay vadeye kadar işlem yapacağını açıkladı! Halkbak 50.000 TL'ye kadar verdiği krediler için altını çizen bu uygulama sonrasında emekli olan ve asgari ücretli olarak çalışan kişilere yeni kampanya yaptı. 54.000 TL'ye kadar emekli kredisi veren bu bankada 24 ay vadeli olarak emekli kredisi kullanabilecek ve gelir belgesi vermenize gerek kalmayacaktır.

Son iş yerinde 6 aydır sigorta primleri yatan vatandaşlar ise, sigortalılık sürecini yeni başladıysa banka bu kişilere de kefille kredi verecektir. Asgari ücretle çalışan kişiler başta olmak üzere, aldıklara maaşlara göre bu bankadan 100.000 TL kredi alabileceklerdir. 24 ay vadeye kadar ödeme tablosu yapabilecek ve bu kredilerde diğer banka borçlarınızı da kapatabileceksiniz.

Halkbank kredi başvurusu yapmak istiyorum diyenler!

2022/04/20/halkbank-devlet-destegini-de-alarak-artik-en-dusuk-duzeyde-100-bin-tl-kredi-odemesi-yapiyor.jpg

Halkbank resmi internet sitesinden yayınlanan bu haber sonrasında kredi başvurusu yapacak kişilere önemli duyuru geldi. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda banka kredi başvurusu için banka şubelerine davet ediyor. Size en yakın Halkbank şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile giderseniz başvurunuzu yapabileceksiniz.

Emekli olan kişiler ise bu bankada emekli maaşı aldıysa, banka emekli maaş hesabı üzerinden internet şifresi alabileceklerdir. İnternet bankacılığı şifresi ile Halkbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak ön onay alabilirsiniz. Ön onay alan kişiler, banka şubelerinden kimliklerini vererek kredi başvurusunu tamamlayabilir ve gelir belgesiz kredi kullanabilirler.

Keşfet