Hakim Dizisi Adım Adım Dizi Sektörünü Sallamaya Geliyor! Hikayesi ve Oyuncu Kadrosu ile Şimdiden Fazlasıyla Beğenildi!

Son yıllarda yükselişe geçen hukuk temalı televizyon dizileri halkın ilgisini fazlasıyla çekmiş durumda. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hakim Dizisi Adım Adım Dizi Sektörünü Sallamaya Geliyor! Hikayesi ve Oyuncu Kadrosu ile Şimdiden Fazlasıyla Beğenildi!

Şu anda yayınlanmakta olan ve eleştirmenlerce beğenilen Masum ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ardından, Hakim dizisi de çok yakında ekranlarda yerini alacak. Erdal Beşikçioğlu ve Ebru Özkan'ın yer aldığı dizinin kadrosuna bu iki ünlü ve başarılı oyuncunun yanı sıra yeni ve iddialı isimler de ekleniyor. Amerika'nın en çok konuşulan dizilerinden “Your Honor”un Türkiye uyarlaması olan Hakim dizisinin yapımcılığını Limon Yapım üstleniyor.

Hakim dizisine Eslem Akar dahil oldu

Evlilik Hakkında Her Şey, Yargı ve Mahkum dizilerinin başarısının ardından, Hakim dizisinin de aynı şekilde başarıya ulaşması bekleniyor. Başrolleri, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle şimdiden dikkat çeken dizinin tanıtımlarında 'Yakında' sloganı kullanıldı. Erdal Beşikçioğlu gibi usta bir ismin dizide yer alacak olması şimdiden herkesin ilgisini çekti. Son olarak Hekimoğlu dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ebru Özkan gibi güçlü bir ismin de eklenmesiyle dizinin iddiası güçlenmeye devam ediyor. İlk tanıtım yayınlandıktan sonra izleyiciler heyecanla beklemeye başladı. Bu arada dizinin oyuncu kadrosunda da bazı değişiklikler ortaya çıktı. En son Masumiyet dizisinde rol alan ve en başarılı genç isimlerden biri olan İlayda Alişan'ın adı da Hakim dizisiyle geçiyor. Ancak oyuncunun teklifi önce kabul ettiği sonra vazgeçtiği öğrenildi. Bunun ardından başarılı bir başka genç oyuncu olan Eslem Akar rolü aldı. Avlu dizisinde Demet Evgar'ın kızını canlandıran Akar, büyük ilgi görmüştü.

Hakim dizisinde Burak Dakak yerine Fatih Berk Şahin ile anlaşıldı

Proje başlamadan değişen isimlerden biri de Burak Dakak oldu. Gülperi dizisinde rol aldıktan sonra ön plana çıkan ve ardından Çukur dizisindeki Akın Koçovalı rolüyle beğeni toplayan genç oyuncu, önce Hakim dizisinden gelen teklifi kabul etmişti. Daha sonra tiyatro işi ve dizi arasındaki çakışmalar nedeniyle projeden ayrılmayı seçti. Onun yerine Yalancı dizisinde Doruk'u oynayan Fatih Berk Şahin ile anlaşıldı. Bu arada usta oyuncular Uğur Yücel ve Yurdaer Okur da dizinin iki önemli dikkat çekici ismi olarak fazlasıyla merak ediliyor.

Keşfet