Garanti BBVA Emekliler İçin Bildiri Verdi: Faizler Yenilendi ve Şartsız Olarak Verilen Ödeme 100.000 TL Oldu!

Garanti BBVA Emekliler İçin Bildiri Verdi: Faizler Yenilendi ve Şartsız Olarak Verilen Ödeme 100.000 TL Oldu! Bankadan yapılan açıklamada emekliye müjdeli haber var.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti BBVA Emekliler İçin Bildiri Verdi: Faizler Yenilendi ve Şartsız Olarak Verilen Ödeme 100.000 TL Oldu!

Garanti Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada emekliler için 100000 TL'ye kadar nakit vereceğini açıkladı. Emekli olan ve bankalardan kredi almak için sıkıntı yaşayan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Yapılacak olan bu kampanyada 36 ay vadeli olarak işlem yapmak istiyorsanız, sadece 50000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Garanti Bankası'na taşımış olduğunuz emekli maaşı hesabı üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi başvurusunda bulunabilecek onaylanan tutarı, hemen öğrenebileceksiniz. Emekli maaşınızı Garanti Bankası Şubeleri'ne taşıdıktan sonra 2000 TL'ye varan emekli promosyonlarından da faydalanabilirsiniz.

Emekli olan kişiler, Garanti Bankası üzerinden başvuru nasıl yapabilir?

2022/04/18/garanti-bankasi-sok-eden-mujdeyi-duyurdu-kara-listeye-son.jpg

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşınızı taşıdıktan sonra size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında banka şubelerine gidecek zamanı olmayan ve bu bankada hesabı olan vatandaşlar için ise Garanti Mobil uygulaması üzerinden kredi imkanı sağlanmaktadır.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasını alınarak, internet bankacılığı şifresi oluşturabilir ve Garanti Bankası üzerinden mobil uygulama aracılığı ile verilecek olan 100000 TL emekli, kredisini kullanabilirsiniz. Banka şubelerine giderek başvuru yapacak olan vatandaşlar, 24 ay vadeli olarak alacakları bu kredilerde ilk taksit ödemesini 90 gün ertelemeli olarak da yapabiliyor. Emekli kredisi için verilecek olan 100000 TL nakit kredi kampanyasında banka şubelerine giderek işlem yapacak olan kişiler, ayrıca diğer bankadaki olan borçlarında hesaplatarak borç kapatma kredisi, bu kredinin içinden kullanabilir.

Keşfet