Garanti BBVA Bankası Açıklamada Bulundu! Banka Puanı Olmayanlara 10.000 TL Ödeme Verilecek

Garanti BBVA Bankası Açıklamada Bulundu! Banka Puanı Olmayanlara 10.000 TL Ödeme Verilecek. Son Dakika Kampanyası ile sizlerde 36 ay vadeye kadar nakit kredi kullanabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti BBVA Bankası Açıklamada Bulundu! Banka Puanı Olmayanlara 10.000 TL Ödeme Verilecek

Garanti BBVA Bankası Açıklamada Bulundu! Banka Puanı Olmayanlara 10.000 TL Ödeme Verilecek. Garanti Bankası üzerinden yapılan açıklama ile birlikte hızlı bir şekilde sonuç alıp kredi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadelik yeni bir kredi paketi hazırlandı. Daha önce bankalar üzerinden hiçbir şekilde kredi kartı ve kredi kullanmamış olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirip, alabilecekleri, Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasında 10000 TL'ye kadar işlem yapılacak ve sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilmektedir.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden de başlatılan bu kampanya duyurusu sonrasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri yeni kredi kampanyası için adım atıldı. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi kullanabilecek.

garanti-bankasina-gelenler-50000-tl-aliyor-basvuru-yapmak-isteyenler-sadece-kimligini-getirmesi-1.jpg

3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz bu kredileri katılabilmeniz için sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyor olmanız ve son iş yerindeki çalışma sürenizin en az 3 ay olması gerekiyor. Ayrıca emekli olan vatandaşlarda, emekli maaşlarını bu banka üzerinden alıyorsa, sadece 10 bin TL, değil 10 bin TL üzerinde de ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlanıyor.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını yapmak istiyorsa ve banka kredi puanı sıfır ise sadece banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte başvurularını gerçekleştirebilir. Yine garanti bankasındaki kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada özellikle banka kredi puanı sıfır olan kişileri sadece kredi değil, Bonus özellikli kredi kartı imkanında sağlamaktadır. Banka üzerinden alacağınız kredi ve kredi kartını düzenli ödemeler yaparak, kullanırsanız, artık bundan sonra istediğiniz banka üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Keşfet