Garanti Bankası ve 2 Bankanın Duyurusu Paylaşıldı! 44.000 TL'ye Kadar ATM Üzerinden Nakit Alınacak

Garanti Bankası ve 2 Bankanın Duyurusu Paylaşıldı! 44.000 TL'ye Kadar ATM Üzerinden Nakit Alınacak. Bankadan hızlı bir şekilde başvuru yapabileceksiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası ve 2 Bankanın Duyurusu Paylaşıldı! 44.000 TL'ye Kadar ATM Üzerinden Nakit Alınacak

Garanti Bankası üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 44000 TL ödeme verileceği açıklanmıştı. Garanti Bankası ile birlikte Ziraat Bankası ve Akbank tarafından da başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, 90 gün ertelemeli olarak bu kredileri alırken, 44000 TL kredi almaları durumunda diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarında kapatabiliyor. En düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabileceğiniz bu başvurularda 3 banka üzerinden sizlerde düşük faizlerle kredi alabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup, 44000 TL için onay alıp almadığınızı görebilirsiniz.

garanti-bankasindan-sevindiren-haber-musterilerine-15000-tl-odeme-yapacak.jpg

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise 44000 TL ihtiyaç kredisi için emekli olmaları durumunda bu bankadan emekli maaş alması şartıyla onay alabilirler. sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise son iş yerlerinde 6 aydır çalışıyor olması gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin nakit onay alabilmeleri için 44000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanması, kredi puanına göre de veriyor. Kredi puanı düşük olan vatandaşlar, onayı alamıyor veya kefil vererek bankadan kredi kullanabiliyor.

2022/04/20/ziraat-bankasi12.jpg

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank, resmi internet sitesine girerek kredi başvuru formunu doldurabilir veya bu bankanın SMS Kredi Servisi ile işlem yapabilirsiniz. Sms ile kredi kullanmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olmaktadır. 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da Akbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Keşfet