Garanti Bankası ve 2 Bankadan Emekliye Sevindiren Haber! Emekli bunu beklemiyordu! 50.000 TL gelir belgesiz ödenek!

Garanti Bankası ve 2 Bankadan Emekliye Sevindiren Haber! Emekli bunu beklemiyordu! 50.000 TL gelir belgesiz ödenek! İşte son dakika Emekliye özel nakit haberi...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası ve 2 Bankadan Emekliye Sevindiren Haber! Emekli bunu beklemiyordu! 50.000 TL gelir belgesiz ödenek!

Garanti Bankası son zamanlarda özellikle emekli olan vatandaşlara nakit imkanı veriyor. Garanti Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilere banka hızlı bir şekilde sonuç veriyor. 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak işlem yapacağını duyurduktan sonra 2 banka daha bu kampanyaya ortak oldu ve emekli maaşını getiren kişilere hemen nakit imkanı verileceği söylendi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ve emekli olmanız şartı ile 50.000 TL'ye kadar Garanti Bankası, Denizbank ve İş Bankası üzerinden emekli kredisi kullanabilir ve kullandığınız bu kredileri de 36 ay vadeye kadar bölerek düşük faizli hesabınıza yatırabilirsiniz.

Garanti Bankası Denizbank ve İş Bankası Kredisi Başvurusu!

Emekli olan kişiler için yapılan bu kampanyada bankaların ortak şartı, kredi başvurusu yapacağınız banka üzerinden emekli maaşı almak ya da emekli maaşını başvuru yapacağınız bankaya taşımak. Emekli olan kişiler için yapılan bu kredi haberinde bankadan maaş alan kişilere 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz 36 ay vadeli kredi verilecek. Bu limit üzerinde ihtiyacı olan emekli yine başvuru yapabilecektir. Bankalar kişilerin gelir durumuna göre ihtiyaç kredisi verecek ve 50 bin TL üzerindeki kredilerde 24 ay vadeli olarak kredi kullandıracaklardır. Garanti bankası üzerinden başvuru banka şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor.

Denizbank ise SMS ile ve internet sitesi üzerinden oturduğunuz yerden başvuru yapma imkanı sağlıyor. KREDİM TC Kimlik yazarak bu mesajı 3280 numarasına gönderirseniz bankadan kredi almış olacaksınız. KREDİM TC Kimlik yazarak başvuru yaptığınızda banka sizin kimlik numarasına bakar ve kredi notuna göre 50.000 TL'ye kadar onay alıp almayacağınızı gösterir. Emekli maaşınız bu bankada ise size en yakın banka şubesine giderek kredi notunuz düşük olsa bile kimlikle kredi alabilirsiniz.

0-faizli-100000-tl-borc-kapatma-kredisi-kampanyasi-basliyor-faizsiz-olarak-destek-alinacak.jpg

İŞ Bankası'da emekli maaşını kendi bankasına taşıyan kişilere onay vermektedir. 50.000 TL kredi aldığınızda ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli yapabilirsiniz. Daha önce iş bankası üzerinden emekli kredisi alan ve düzenli ödeyen kişiler, bankanın mobil uygulaması olan İŞ CEP uygulaması üzerinden başvuru yapabilecektir. Bu şekilde bankaya gitmeden işlem yapmış olursunuz.

Keşfet