Garanti Bankası ve 1 kamu bankası duyurdu! Acil nakit isteyenlere 70.000 TL ödeme verilecek!

Garanti Bankası ve 1 kamu bankası duyurdu! Acil nakit isteyenlere 70.000 TL ödeme verilecek! Son dakika kampanyasına katılacak olan kişilere önemli haber geldi!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası ve 1 kamu bankası duyurdu! Acil nakit isteyenlere 70.000 TL ödeme verilecek!

Garanti Bankası ve Halkbank üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere hem ihtiyaç evde, borç transferi olarak 70.000 TL'ye kadar nakit imkanı sağlanmaktadır. düşük faiz oranlarıyla alabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlar, iki bankadan başvurusunu gerçekleştirerek düşük faiz oranları ile 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Garanti Bankası ve Halkbank tarafından başlatılacak olan bu kampanyada, kişilerin bireysel müşteri olması ve bireysel müşteri politikalarına uygun olması gerekmektedir.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son iş yerlerinde 90 gündür çalışıyor olması isteniyor. Banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar, kredi başvurusu için işlem yapabilmekte. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, 70000 TL'ye kadar krediyi gelir vergisi olarak bu banka üzerinden alabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları durumunda yüksek limitli ihtiyaç kredileri ve diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için borç transferi, kredisini kullanabiliyor.

Halkbank

halkbank-basta-olmak-uzere-teb-ve-fibabanka-ile-birlikte-24000-tl-kredi-verecegini-duyurdu-son-d.jpg

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek, kimlikleri ve gelir belgesiyle birlikte işlem yapabiliyor. Banka şubelerine giderek işlem yapacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son iş yerlerine bakılacak ve 6 aydır çalışıyor olması durumunda kredi, onaya sunulacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşlarını bu banka üzerinden alıyorsa düşük faiz oranları ile krediden yararlanabiliyor.

Keşfet