Garanti Bankası sigortalı olarak çalışanlara 12.000 TL ile 25.000 TL Arasında Ödeme Veriyor

Garanti Bankası sigortalı olarak çalışanlara 12.000 TL ile 25.000 TL Arasında Ödeme Veriyor. Bankadan açıklama yapıldı ve bu krediyi kimler alacak belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası sigortalı olarak çalışanlara 12.000 TL ile 25.000 TL Arasında Ödeme Veriyor

Garanti Bankası sigortalı olarak çalışanlara 12.000 TL ile 25.000 TL Arasında Ödeme Veriyor. Bankadan açıklama yapıldı ve bu krediyi kimler alacak belli oldu! Garanti Bankası üzerinden sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, 12000 TL ile 25000 TL arasında gelir belgesiz ve düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu banka üzerinden 36 ay vadeye kadar istediğiniz zaman kredi başvurumuzu gerçekleştirerek, işlem yapabilecek ve düşük faizli kredi kullanabileceksiniz.

Garanti Bankası yapmış olduğu kampanya sonrasında özellikle bireysel müşterilerin alabilecekleri bu kredi kampanyasında, sigortalı olarak çalışan ve son iş yerinde 3 aydır aynı sigorta primleri yatan kişilere 12000 TL ile 25000 TL arasında ödeme vermektedir. Başvurunuzu yapmak istiyorsanız sizlerde 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebilecek ve nakit kredi kullanabileceksiniz. başvurumuzu yapacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri bu kampanyaya katılabilmeleri için banka müşterisi olması durumunda mobil uygulama üzerinden işlem yapıyor.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

0-79kredi.jpg

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için ilk olarak banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Garanti Bankası müşterisi olan kişiler kredi başvurusu için mobil uygulamayı tercih ederlerse, hızlı bir şekilde onay alabiliyor. Başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubelerine sadece kimlikleriyle birlikte giderek, 12000 TL ile 25000 tl arasındaki yapılan bu kredi kampanyasına katılabiliyor. Yapılacak olan bu kredi kampanyasından başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler eğer sigortalı olarak çalışıyorsa, aynı iş yerinde 90 gündür sigorta primleri yatmış olması, banka tarafından görülmesi gerekiyor. Ayrıca bu bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek sonucunu öğrenebiliyorsunuz...

Keşfet