Garanti Bankası Müjdeyi Verdi! 2000 TL Dağıtılıyor!

Garanti BBVA, milyonlarca emekliyi sevindirecek güzel haberi verdi. Emekliler, Garanti BBVA'dan 250 TL ek ödeme alacak…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası Müjdeyi Verdi! 2000 TL Dağıtılıyor!

Bankalar peş peşe kampanya duyuruyor

Ramazan bayramında emeklilere ikramiye ödemesi yapılıyor. Emekliler ikramiye ödemelerini fazlasıyla merak edip araştırıyor. Aynı zamanda bankalar da promosyon kampanyalarını peş peşe açıklıyor.

Emeklilere iki ödeme ve komisyon verilecek

2022 yılı içerisinde emeklilere Ramazan bayramı ve Kurban bayramında ikramiye ödemesi yapılacak. Bu ödemenin haricinde ise bankalar tarafından emeklilere promosyon ödenecek.

Emeklilere promosyon ödeyecek olan bankalar yarışa girmeye başladılar. Bir çok banka emeklilere ödediği ikramiyelere ek olarak başka ödemeler de yapıyorlar. O bankalardan biri de Garanti BBVA oldu.

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada emeklilere ödenecek olan ek ödeme hakkında bilgi verildi.

Emekli maaşını bankadan alanlara 2.500 TL’ye varan nakit promosyon ödüyor. Emekli yakınlarını çağrı eden bütün Garanti BBVA müşterilerine, her bir dostu amacıyla 250 TL nakit mükafat veriyor.

Başvurular Garanti BBVA üzerinden yapılacak

Öte yandan emekli maaşını Garanti BBVA üzerinden alanlar ve maaşını bu bankaya taşıyan emekliler promosyon ödemesini alabilecekler. Sonrasında ise her getirdikleri arkadaşları için 250 TL ek ödül alacaklar.

Garanti BBVA tarafından sağlanan bu ödeme için üstelik herhangi bir son başvuru tarihi de belirlenmedi. Şimdiden bankaya maaşını taşıyan emekliler sonrasında getirecekleri her arkadaşları için 250 TL ödeme alabilecekler

Bankanın resmi sitesinde duyuru yapıldı

1 Mart – 31 Mart 2022 tarihleri arasında emekli maaşını bankamıza taşıyan müşterilerimiz, ilk defa Bonus kart başvurusu yapmaları ve başvurularının onaylanması durumunda, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk harcamaya 100 TL bonus kazanacaktır.

Buna ek olarak, 20 Nisan’a kadar 3 yeni otomatik fatura talimatı getirmeleri durumunda 150 TL bonus kazanacaktır

Keşfet