Garanti Bankası Emekliye ve Çalışan Kişilere Müjdeli Haber Sundu! Nakit İhtiyacına DUR Diyecek

Garanti Bankası Emekliye ve Çalışan Kişilere Müjdeli Haber Sundu! Nakit İhtiyacına DUR Diyecek kampanya başladı. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası Emekliye ve Çalışan Kişilere Müjdeli Haber Sundu! Nakit İhtiyacına DUR Diyecek

Garanti bankası son zamanlarda yaptığı kampanyalar ile adından söz ettiriyor. Bunun sebebi ise 20.000 TL'ye kadar hemen gelir belgesiz olarak kredi vermesi. 20.000 TL'ye kadar acil nakit ihtiyacı olan kişilere hemen ödeme yapacak olan Garanti Bankası yaptığı bu işlemler ile birlikte vatandaşlara hemen ödeme verilecektir. Garanti Bankası üzerinden 20.000 TL onay alacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar hemen işlem yapacak. 1100 ve üzerinde kredi notu olan kişiler, uygun faizlerle kredi alırken, başvuru yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. TC vatandaşı olan kişiler başvuru yaparak hemen onay alacaklardır.

Garanti Bankası 20.000 TL kredi başvurusu

garanti-bankasina-gelenler-50000-tl-aliyor-basvuru-yapmak-isteyenler-sadece-kimligini-getirmesi.jpg

Acil nakit ihtiyacı hisseden kişiler Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yaparlar ise bankanın internet sitesini kullanarak başvuruda bulunabilirler. İnternet üzerinden başvuru yapan kişilere banka, cep telefonundan sonucu bildiriyor. Garanti Bankası 20.000 TL tutarındaki kredi kampanyasından kredi kullanmak isteyenlere 36 ay vade imkânı sunuyor.

Banka tarafından uygulamaya koyulan kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişiler isterlerse banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler. Şubeye gidilmesi halinde kimlik belgesi ile başvuru yapabilirsiniz. Gelir belgesine gerek duymayan kampanyada kredi sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Her hangi bir yerde çalışan kişiler için en az 3 ay o işyerinde sigortalı olarak çalışılmış olması şartı bulunur. Kredi onayı alındıktan sonra banka kişinin sigorta durumuna bakarak kredi kullandırabilecek.

Keşfet