Garanti Bankası 17.000 TL Ödeme Vereceğini Açıkladı! Kendi Müşterisi Olanlara Öncelik Var

Garanti Bankası’ndan 17 bin liraya kadar ödeme! Garanti Bankası, kendi müşterilerine 17 bin lira tutarında ödeme yapacak.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası 17.000 TL Ödeme Vereceğini Açıkladı! Kendi Müşterisi Olanlara Öncelik Var

Garanti Bankası’ndan 17 bin liraya kadar ödeme! Garanti Bankası, kendi müşterilerine 17 bin lira tutarında ödeme yapacak. Garanti Bankası’na ait bankamatik kartı kullanan müşterilerine 17 bin lira tutarında nakit ödeme yapıyor. Ödemenin bekleme yapılmadan ödeneceği belirtildi.

Garanti Bankası, bankamatik kartı kullanan müşterilerine özel olarak ödeme yapıyor. Ödemede tutar 17 bin lira olarak belirlendi. Yapılacak ödeme bekleme yapılmadan ödenecek. Banka tarafından yapılan açıklamada kampanyaya katılım sağlayan vatandaşlara 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Bu ödemeden yararlanmak isteyen vatandaşlar haberin devamında kampanyaya ait detayları bulabilirler.

Garanti Bankası, bankaya ait bankamatik kartı kullanan müşteri için 17 bin lira tutarında nakit ödeme imkânı sunuyor. Nakit ödeme ile ilgili kampanya hakkında kamuoyuna geniş bilgi verildi. Verilen bu bilgiye göre 36 ay vade seçeneği mevcut olup, ödenecek ödeme tutarı onaylandığında nakit ihtiyaçların karşılanmasında kullanılabilecek. Düşük faiz oranlarının uygulandığı bu kampanyada, müşterilerin başvuru yapması halinde kredi notları baz alınarak onay verilecek.

Garanti Bankası her seferinde kendi müşterilerini ön plana çıkararak kampanyalar yürütmekte. En son uygulamaya soktuğu kampanyada duyuru yaparak bireysel olarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlara kredi imkânı sunarken, ilk ödemede 90 günlük bir erteleme fırsatı da sunuyor. Son dönemlerde ortaya çıkan ekonomik sıkıntılar yüzünden geçim zorluğu yaşayan vatandaşlar için kampanya yürütüyor. Ailelerin aylık bütçelerini yönetmek ile zorluk çekmeleri nedeni ile acil ve hızlı bir kredi imkânı sunan banka kendi müşterilerine destek sağlıyor.

garanti-bankasi-ve-2-kamu-bankasi-uzerinden-100-000-tl-nakit-verilecegi-aciklandi.jpg

Garanti Bankası, uygulamaya koymayı düşündüğü son kredi kampanyası ile bankalar arasında internet ortamında en çok aranan bankaların başında bulunuyor. Bunun yanı sıra düşük faiz oranları ile birçok vatandaşın en çok ihtiyaç duyduğu kredi kampanyalarını yürüten bankalar arasında yer alıyor. Garanti Bankası üzerinden verilen kerdi kampanyasına başvuru yapmak için bankanın ATM’si kullanılabildiği gibi, mobil uygulama üzerinden de başvuru yapılabilir. Ayrıca internet bankacılığı kullanılarak da başvuru yapma imkânı mevcut bulunuyor.

Sizlerde Garanti Bankası müşterisi iseniz, ihtiyacınız mevcut ise, kredi puanınız yeterli olması durumunda ödemeden faydalanabilirsiniz

Keşfet