Garanti Bank, Akbank ve Finansbank'tan 5000 TL Tutarında Kefilsiz ve Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Az Önce Başladı!

Garanti Bank, Akbank ve Finansbank'tan 5000 TL Tutarında Kefilsiz ve Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Az Önce Başladı! Son dakika haberi geldi. Detaylar yayınlandı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bank, Akbank ve Finansbank'tan 5000 TL Tutarında Kefilsiz ve Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Az Önce Başladı!

Son dönemlerde vatandaşların nakit paraya ihtiyaçlarında artış gözlemlendi. Özellikle de Ramazan bayramına sadece bir hafta gibi çok kısa bir süre kala vatandaşlar, bayram alışverişi yapmak için ihtiyaç duydukları nakit parayı nereden nasıl bulacaklarını araştırıyor. Tam da böyle bir atmosferde Finansbank, Akbank ve Garanti Bank resmi internet sayfaları üzerinden yapılan son dakika açıklamalarına göre vatandaşlara 5000 TL tutarında kefilsiz ve faizsiz üstelik 36 ay vade seçenekleri şeklinde 5000 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek nokta detaylar haberimizde...

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürdü

Finansbank, yeni müşterileri çekmek amacıyla özel bir şekilde oluşturduğu yüzde 0.98 faiz oranları ile 12 aylık vade seçeneği şeklinde 10 bin TL'ye kadar kredi vereceğini ilan etti. Buna göre bankaların son dönemlerde ezber bozan kredi kampanyalarını ilan etmesinin sonrasında yüzde biri alsın da görülen faiz açıklaması ile en uygun ihtiyaç kredisini sunmaya devam eden Finansbank, vatandaşları cezb etmeye devam ediyor.

Garanti Bankası kefilsiz ve faizsiz 5000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler?

Garanti Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre vatandaşlara yüzde sıfır faiz oranı ile 5 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi 12 aylık vade seçeneği şeklinde sunulacak.

Akbank 5000 TL ve 7500 TL kefilsiz ve faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler?

Daha önce cep telefonlarını Akbank mobil uygulamasını indiren vatandaşlara müşteri olmaları karşılığında Akbank tarafından 5000 TL tutarında faizsiz ve kefilsiz kredi sunucu orada nokta bu sene yapılan kredi kampanyasında ise 5000 TL'lik tutar 7.500 TL'ye çıkarıldı ve 36 aylık vade seçeneği şeklinde üstelik 3 ay geri ödemesiz bir şekilde sunulan 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisi vatandaşlarının parasal problemlerini adet ilaç gibi gelecek.

Keşfet