Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinden Seyircilerini Gururlandıran Sahne!

Fox Tv’nin salı akşamları yayınlanan dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’in bu haftaki bölümünde seyircileri ekrana kilitleyen konu, çocuk yaşta evlendirilmiş bir mağdurun yürek burkan hikayesiydi…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinden Seyircilerini Gururlandıran Sahne!

Evlilik Hakkında Her Şey yüksek reytinglerle yayın hayatına devam ediyor

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Evlilik Hakkında Her şey her hafta işlediği farklı konularla adından söz ettirmeyi başarıyor. Hikayesi sebebiyle kadın izleyicilerinin çoğunlukta olduğu dizide bu hafta işlenen konu izlerken gözlerimizi doldururken bir yandan da göğsümüzü kabartmayı başardı. Dizinin başrollerinde Sumru Yavrucuk, Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece yer alıyor. Sergiledikleri güçlü oyunculukların yanında dizide işlenen hikayeler izleyenlere seyir zevki sunuyor.

Evlilik Hakkında Her Şey’in bu haftaki konusu gündeme bomba gibi düştü

Dizinin bu haftaki konusu çocuk yaşta evlendirilen bir mağdurun hikayesiydi. Hikayede karşımıza çıkan Kübra Süzgün, daha önce Kadın dizisinde karşımıza çıkmıştı. Yine Fox Tv’de yayınlanan Kadın dizisinde Özge Özpirinçci’nin canlandırdığı Bahar rolünde anne, Kübra Süzgün de Nisan karakteriyle kızını oynamıştı. Bu kez Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde, küçük yaşta evlendirilmiş ve bir çocuk sahibi olmuş Zeynep isimli genç bir kıza hayat verdi.

Toplumun kanayan yarası ‘’Çocuk gelinler‘’

Bu hafta yayınlanan hikaye, ilk olarak 8 Mart Dünya Kadınlar gününde yayınlanan bölümde karşımıza çıkmıştı. Konu bu haftada da devam etti ve sonuca bağlandı. Kübra Süzgün Zeynep karakteri ile küçük yaşta zorla evlendirilen bir kız çocuğunu canlandırıyor. Sumru Yavrucuk’un hayat verdiği Çolpan’a can havliyle sığınan küçük kız, kocasından ayrılmak istediğini söylüyor. Çolpan’ın Zeynep’e yaklaşımı bu mağduriyette olan insanlara büyük örnek teşkil ediyor. Toplumun kanayan yarasına parmak basan bu hikayede boşanmak için mahkemeye çıktığı o anlar ise izleyenlerin gözlerini dolduran başka bir ana da eşlik etti. Atatürk’ün Türk kadınını yücelten bir sözünün tekrarlanması, izleyenler için de özel bir andı. “Kadınlarımız bir milletin anaları olmak istiyorlarsa erkeklerden daha donanımlı ve faziletli olmalı.” sözünü, dizideki kadın hakim dillendirdi. Bu etkileyici sahne için sosyal medyada da pek çok beğeni mesajı yayınlandı.

Keşfet