Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! O Banka Vatandaşlara Küçük Bir Faizle 500 Bin TL Veriyor!

Ev sahibi olmak herkesin hayalini kurduğu bir konudur, ancak bu hayal her zaman gerçeğe dönüşmüyor. Artan konut fiyatları ve yüksek ev kredisi faiz oranları nedeniyle birçok kişi ev alma hevesini özellikle 2022 yılında bir başka bahara ertelemek zorunda kalabilir…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! O Banka Vatandaşlara Küçük Bir Faizle 500 Bin TL Veriyor!

İş Bankası yüzleri güldürmeye devam ediyor

Mart ayına özel konut kredisi kampanyasıyla İş Bankası, herkesin ev sahibi olmasına yardımcı oluyor. İş Bankası'nın 120 aya varan vadeli ev kredisi ile herkes ideal evini ucuz fiyatlarla taksitler halinde satın alabilir.

İş Bankası konut kredisi kampanyası

İş Bankası’nın konut kredisi kampanyası, ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sağlıyor. Emlak piyasasındaki durgunluk ve yüksek fiyatlar nedeniyle ev sahibi olma hevesini erteleyenler, artık İş Bankası’ndan konut kredisi ile ev sahibi olabiliyorlar. Ayrıca İş Bankası, her bütçeye uygun konut kredisi seçenekleri de sunuyor. İş Bankası’nın hazırladığı konut kredisi kampanyalarında ev kredisi, her şey dahil ev kredisi, evden eve kredisi, kentsel dönüşüm kredisi, ev yapma/tamamlama kredisi, yabancıya özel ev kredisi ve tüketici destek kredisi gibi alternatifler sunuluyor. Bu seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun konut kredisi planını seçebilirsiniz.

İş Bankası konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası’nın v kredisi seçeneklerine hızlı ve kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. 120 ay vade ile krediyi hemen çekebilir, konut kredisi kampanyası kapsamında hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz. İş Bankası'nın konut kredisi kampanyası kapsamında kullanmak istediğiniz konut kredisi tutarı, kredi notunuz, aylık geliriniz gibi temel unsurlar kullanılarak değerlendirilir. Bu değerlendirmenin ardından ev kredisi için ekspertiz çalışması yapılır. Kredi limitiniz ise, almayı düşündüğünüz evin satın alma fiyatına göre belirlenir. Konut kredisinde kredi limiti, 500.000 TL'nin altında ise ekspertiz değerinin %90'ı, 500.000 TL'nin üzerinde ise %80'i olarak tanımlanmaktadır. Onaylı konut kredinize uygun olarak işlemler hızlı bir şekilde başlatılır ve tapu işlemleri tamamlanır. İş Bankası konut kredisine ödeyeceğiniz faiz oranları, kullanacağınız kredinin çeşidine, sahip olduğunuz kredi limitine ve tabii ki kredi notunuza göre değişiklik gösterecektir. Size en yakın İş bankası şubesinden konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Keşfet