Emekliye Müjdeli Haber Geldi! 7500 TL Ödeme Verilecek

Emekli olan kişiler, bayram öncesinde 7500 TL ödeme almak istiyorsak, kamu bankalarından işlem yapabiliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekliye Müjdeli Haber Geldi! 7500 TL Ödeme Verilecek

Emekli olan kişiler, bayram öncesinde 7500 TL ödeme almak istiyorsak, kamu bankalarından işlem yapabiliyor. Emekli maaşınızı bu bankadan üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 7500 TL ihtiyaç kredisi değil, kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanya, butik kullanacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi haricinde, kredili mevduat hesabı başvurusunu da aynı şartlar dahilinde yapması gerekiyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden alıyorsanız, 7500 TL'ye kadar verilecek olan bu ödemelerle birlikte sizlerde 5 dakika içerisinde sonucunuzu öğrenebileceğiniz kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, emekli olmaları durumunda 7500 TL'ye kadar bu kredileri istedikleri zaman kullanabiliyorlar.

Başvuru nasıl yapılır?

emekli-1280-x-720.jpg

Emekliler için verilecek olan 7500 TL nakit kampanyası, kredili mevduat hesabı başvurusu olacağı için emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Hangi bankadan maaş alıyorsanız o bankanın maaş müşterisi hesabı üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturarak, 5 dakika içerisinde nakit sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, mobil uygulamaya giriş yaptıkları zaman kendi hesaplarına giriş yaparak buradan, kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirler.

Banka emekli olan vatandaşlara 7500 tl kadar bu ödemeleri vermektedir. Emekli maaşınıza hesabınız üzerinden alacağınız bu artı para sizlerin istediği zaman kullanabileceğiniz bir nakit olacaktır. Kullanım sonrasında banka bu işlemleri yapacak olan vatandaşlar için 12 ay vadeye kadar geri ödemesini de yapmaktadır.

En yakın banka şubesine giderek de kimliğinizle birlikte kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunmak istediğinizi söylerseniz, Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank sizlere destek olmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ise 7500 TL haricinde yüksek limitli, emekli kredisini yine bu bankalar üzerinden alabiliyor.

Keşfet