Emekliye Müjde! Kamu Bankaları 750 TL Ödeme Vermeye Başladı

Emekliye Müjde! Kamu Bankaları 750 TL Ödeme Vermeye Başladı. Bu Ödemeler nasıl alınır? Şartlar nelerdir? Belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekliye Müjde! Kamu Bankaları 750 TL Ödeme Vermeye Başladı

Kamu bankaları 2022 emekli promosyon ödemeleri. Türkiye'de kamu Bankası olarak faaliyet gösteren Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıf Bankası resmi internet sayfaları üzerinden yapılan açıklamalara göre ister yeni emekli olsun ister daha önceden emekli olsun vatandaşların 36 ay boyunca emekli aylıklarını kamu bankalarına taşımaları durumunda kendilerine emekli promosyon ödemesi yapılacaktır.

Ziraat Bankası 2022 emekli promosyon ödemesi tutarı ne kadar?

Türkiye'nin en ünlü kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamalarına göre 36 ay boyunca maaşını sadece Ziraat Bankası üzerinden alma sözü veren vatandaşlara 500 TL'den 750 tl ye kadar emekli promosyon ödemesi yapılacaktır. Başvuru yaparak hemen alabileceksiniz.

Halk Bankası 2022 emekli promosyon tutarı ne kadar?

0-79kredi.jpg

Halk Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan bir açıklamaya göre 36 ay boyunca emekli aylıklarına Halk Bankası üzerinden alma sözü veren vatandaşlara 750 TL'ye kadar emekli promosyonu ödemesi yapılacaktır.

Vakıf bankası 2022 emekli promosyonu ödemesi ne kadar?

Kamu bankalarının üçüncüsü Vakıfbank, yapış olduğu bir paylaşımda 36 ay boyunca yani 3 yıl boyunca emekli aylıklarını vakıf bankası üzerinden alma sözü veren vatandaşlara 625 Tl den 750 TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi yapılacak.

3 kamu Bankası üzerinden yine aynı şekilde yapılan çeşitli açıklamalarda 3 yıl boyunca emekli aylıklarını kamu bankaları üzerinden alma sözü veren vatandaşlara emekli promosyonu ödemelerinin haricinde aynı zamanda kendilerini uygun faiz oranları ile 5 bin TL'den 150 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi avantajı sunulmaktadır.

Keşfet