Emekliye bayrama kadar ödenecek tutar bugün belli oldu! Nakit isteyen emekli 20000 TL ödeme alacak!

Emekliye bayrama kadar ödenecek tutar bugün belli oldu! Nakit isteyen emekli 20000 TL ödeme alacak! Hangi emekli hemen bu ödemeleri alabilecek ve hangi bankalar işlem yapacak belli oldu! İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekliye bayrama kadar ödenecek tutar bugün belli oldu! Nakit isteyen emekli 20000 TL ödeme alacak!

Emekliye bayrama kadar ödenecek tutar bugün belli oldu! Nakit isteyen emekli 20000 TL ödeme alacak! Hangi emekli hemen bu ödemeleri alabilecek ve hangi bankalar işlem yapacak belli oldu! Bankalardan emekli maaşı alan kişilere hemen ödeme verilecek! Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 20000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanacaklardır.

İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredi ziraat bankası başta olmak üzere 36 ay vadeye kadar diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank ile birlikte, özel bankalar üzerinden başvuru yapılacaktır. Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişiler emekli olması durumunda maaşlarının 22 katına kadar kredi alınabileceklerdir.

Emekliye 20.000 TL ödeme başvurusu nasıl yapılır?

0x0-eyt-yasasi-geliyor-mu-eyt-cikarsa-kimler-hemen-emekli-olacak-4-temmuz-eyt-bugun-son-dakika-haberleri-1625393378530.jpg

Emekli olan vatandaşların 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için başvurularını gerçekleştirebilecek, kamu bankaları üzerinden hızlı bir şekilde sonuç alacak olan kişiler emekli maaşlarını hangi banka üzerinden alıyorsa o bankadan başvuru yapması gerekiyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişilerin emekli maaş hesapları üzerinden daha önce kredi alsalar bile bayrama kadar verilecek olan gelir belgesiz 20.000 TL kredi için başvurularını gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 20000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlem yapılmaktadır. Size yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu yapabilir veya bankanın mobil uygulamasını kullanarak şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden ihtiyacınız olan Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapabilirsiniz.

20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak da Vakıfbank Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi kullanabiliyor. Kampanya detaylarını öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Keşfet