Emekliye 15000 TL Ödeme Haberi Sabah Düştü! TC KİMLİK numaranıza göre ödemeler başladı!

Emekli olan kişilere müjdeli haber geldi. Emekli olan vatandaşlara, 15 bin TL'ye kadar ödeme haberi son dakika olarak ajanslara düştü

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekliye 15000 TL Ödeme Haberi Sabah Düştü! TC KİMLİK numaranıza göre ödemeler başladı!

Emekli olan kişilere müjdeli haber geldi. Emekli olan vatandaşlara, 15 bin TL'ye kadar ödeme haberi son dakika olarak ajanslara düştü. Emekli olan kişiler, TL nakit ihtiyaçları var ise 15000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak bu ihtiyaç kredisini istedikleri zaman kullanabileceklerdir. Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağınız bu ihtiyaç kredilerinde, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli olarak işlem yapılarak kredi imkanı tanınmaktadır. En yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi alabilir, sizler de 5 dakika içerisinde emekli kredisi ile acil ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden 15000 TL emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranız ile birlikte Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, kredi kullanmış olan kişiler, 15000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak bu kredilerin kendi hesaplarına yatırabiliyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında başvurularını, ister, şubeler üzerinden isterlerse de bankanın internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden emeklilere 15000 TL gelir belgesiz ödeme

2022/04/18/garanti-bankasi-sok-eden-mujdeyi-duyurdu-kara-listeye-son.jpg

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi başvurusu sonrasında internet bankacılığını ve bankanın mobil uygulamasını kullanan kişilere emekli maaşları kendi bankası olması durumunda 15000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi geldi. Garanti Bankası şubeleri üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, 5 dakika içerisinde bu kredi ile ilgili detaylı bilgilere hemen öğrenebilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası, sizleri hızlı bir şekilde kredi sonucunu vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası üzerinden kullanacağınız 15000 TL gelir belgesiz, kredilerde en fazla 36 ay vadeli işlem yapacak ilk taksit ödemesinde 90 gün kadar erteleme yapabileceksiniz.

Vakıfbank, emekliye 15000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden de başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere gelir belgesiz olarak Emekli Kredisi 15000 TL olarak verilmektedir. Devlet destekli olarak alacağınız bu kredilerde, emekli maaşınız üzerinden 15 bin TL'ye kadar kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirdikten hemen sonra sizlerde banka şubesinden ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. 1.61 faiz oranları ile 1.95 faiz oranları arasında kişinin kredi puanına göre değerlendirilecek olan bu kredilerde, emekli maaşını Vakıfbank'tan almamız şarttır. yapılacak olan açıklama sonrasında sizlerde bakıp üzerinden emekli kredisine 15000 TL'ye kadar kullanabilir ve 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

Keşfet