Emeklinin Yardımına Halkbank Koştu! Nakit Verecek Denildi ve Hesaplara Göndermeye Başladı

Halk Bankası'ndan Son Dakika Emeklilere Düşük Faizli Nakit Kredi Kampanyası Başladı! Hesaplara Bayram Parası Olarak Yapacak...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emeklinin Yardımına Halkbank Koştu! Nakit Verecek Denildi ve Hesaplara Göndermeye Başladı

Halk Bankası'ndan Son Dakika Emeklilere Düşük Faizli Nakit Kredi Kampanyası Başladı! Hesaplara Bayram Parası Olarak Yapacak. Halk Bankası'ndan emekli vatandaşlara özel bir şekilde nakit imkanı tanınıyor. Bir şekilde zorluk yaşayan vatandaşların özellikle de parasal açıdan rahat bir nefes almalarını önünü açacak kredi kampanyası adımı Halk Bankasından geldi.

Halk Bankası emeklilere özel bayram kredisi kampanyası detayları neler?

Halk Bankası'ndan emekli vatandaşlara özel bir şekilde nakit avantajı sunuluyor. Maddi problem yaşayan vatandaşların problemlerinden kurtulmak ve Ramazan Bayramı'na rahat bir şekilde girmeleri açısından Halk Bankası kolları sıvadı ve harekete geçti.

halkbank-emekli-kredisi-20-kat.jpg

Buna göre Ramazan Bayramını artık sayılı günler kala Halk Bankası tarafından 100.000 TL'ye varan ihtiyaç kredisi kampanyası ilanı geldi. Kendi müşterileri ve yeni gelen emekli müşterilere özel sunulmakta olan kampanyada faiz oranlarının ortalama olarak yüzde 1.64 civarında olduğu dile getirilen banka, sınır şeklinde ise 100 bin TL çekilebilecek kredide vade tutarı ise en çok 36 ay yani 3 yıl olacak şekilde ilan edildi. Emekli vatandaşlar açısından sunulan nakit çekme imkanı aracılığı ile bayrama pek çok emekli rahat nefes alacak..

Halk Bankası'nın mevcut veya yeni gelen emekli müşterilere özel bir şekilde hazırlamış olduğu kredi avantajının detayları ile diğer ayrıntılar banka tarafından açıklandı. Buna göre 25 bin TL tutarında çekim yapacak bir emekli vatandaşın ödeyeceği aylık tutar 958 TL olmaktadır. Kredi tahsisi açısından para ödemeyen emekli vatandaşlar ise çektikleri 25000 TL tutarındaki parayı aylık 968 TL şeklinde verecek.

Keşfet