Emeklinin beklediği müjde geldi! Kurban bayramına kadar 10.000 TL ödeme!

Emekliye son dakika müjdeli haber. Kamu bankaları ve özel bankalar harekete geçti! Sadece emekliye 10.000 TL ödeme için son dakika haberi...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emeklinin beklediği müjde geldi! Kurban bayramına kadar 10.000 TL ödeme!

Emeklinin beklediği müjde geldi! Kurban bayramına kadar 10.000 TL ödeme! Emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 10 bin TL'ye kadar kurban bayramına kadar ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ayrıca bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak kullanabilecek ve bayramdan sonra ödemeye hemen başlayabilecek. Sadece emekli olan vatandaşların kullanabileceği bu ihtiyaç kredilerini, kamu bankaları ile birlikte özel bankalar vermektedir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, bankadan emekli maaşı alıyorsa, şubelere gitmeden hemen mobil uygulamaya giriş yapabilirler ve internet bankacılığı aracılığı ile 10000 TL emekli kredisi kullanabilirler. 1.64 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi alabileceğiniz, Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabiliyor.

Akbank

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir veya bankanın SMS kredi servisini kullanabilirsiniz. Kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesabınıza yatıracak. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere hızlı bir şekilde işlem yapacak olan Akbank, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de haftasonu olsa bile kredi imkanı sağlamaktadır.

para-ihtiyaci-olanlara-10-000-tl-hesaplarina-yatacak.jpg

Ptt

Ptt üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan kişiler emekli maaşını PTT üzerinden alıyorsa, daha yüksek limitlerde kredi imkanından faydalanabiliyor. Ptt üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı ile birlikte 80.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, PTT, yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı 30 50 numarasına gönderin. Bu mesajı attıktan sonra sizlere hızlı bir şekilde sonuç vermektedir.

Keşfet