Emeklinin beklediği karar geldi! Emekliye nakit ödemesi olarak 4000 TL verilecek

Emeklinin beklediği karar geldi! Emekliye nakit ödemesi olarak 4000 TL verilecek. Son dakika kampanyasına katılacak olan kişilere önemli duyuru geldi!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emeklinin beklediği karar geldi! Emekliye nakit ödemesi olarak 4000 TL verilecek

Emekli maaş hesabı üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara son dakika haber geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaş hesabınız üzerinden 4000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme alabileceksiniz. Başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu, Nakit kampanyasında 4000 TL ödeme alacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirebiliyor. En yakın banka şubesinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan bu kişilere 4000 TL'ye kadar ödeme, hızlı bir şekilde verilmektedir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, 4000 TL'ye kadar hemen ödeme alabiliyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler, 4000 TL ye kadar hızlı bir şekilde ödeme alabilmektedirler. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve bankanın mobil uygulaması üzerinden de başvuru yapılabilmektedir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 36 ay vadeye kadar 4000 tl ihtiyaç kredisi, emekli maaşınız üzerinden kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden 4000 TL ödeme başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde internet bankacılığı üzerinden yapıyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağınız 4000 TL ödeme ile birlikte sizler de 36 ay vadeli ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde işlem yapabiliyorsunuz. En yakın banka şubesine giderek işlem yapacak olan vatandaşlar, Garanti Bankası şubelerinden kimlikleriyle birlikte kredi kullanabiliyor.

e-devletten-basvuru-yapanlar-3-yil-ertelemeli-kredi-alacak.jpg

Denizbank

Denizbank üzerinden emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlar, banka müşterisi olmasa da SMS ile başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmından kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Keşfet