Emeklilerin banka hesaplarına ödemeler gerçekleşti! 12.000 TL T.C kimlik numarasına göre verilecek

Emekli olan kişiler için başlatılan son dakika kampanyasında, kimlik numarasına göre, 12.000 TL'ye kadar ödeme alınacağı haberi geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emeklilerin banka hesaplarına ödemeler gerçekleşti! 12.000 TL T.C kimlik numarasına göre verilecek

SON DAKİKA: Emeklilerin banka hesaplarına ödemeler gerçekleşti! 12.000 TL T.C kimlik numarasına göre verilecek. Emekli olan kişiler için başlatılan son dakika kampanyasında, kimlik numarasına göre, 12.000 TL'ye kadar ödeme alınacağı haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaş hesapları üzerinden, 12 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara hızlı bir şekilde ödemeler verilecek. başvuru yaptıktan hemen sonra emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerini gerçekleştireceğiniz bu nakit kampanyalarına katılmak isteyen kişilerin ayrıca internet bankacılığı şubeleri üzerinden de şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi kullanabileceğini söylemek istiyoruz.

Emekli maaş hesabını, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerindeyse başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden daha önce kredi alsanız bile sizlere bu bankalar, 12000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme kolaylığı sağlamaktadır. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca bankaların internet bankacılığını kullanarak da 12000 TL'ye kadar verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasına gelir belgesiz olarak mobil uygulamalar aracılığı ile katılabilirsiniz.

Emekliye 12.000 TL ödeme başladı!

Verilecek 12000 TL, ödemeler için başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin 36 ay vadeye kadar işlemlerini yaparak, hızlı bi şekilde başvurularını bankanın mobil uygulaması üzerinden yapacağını söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan kişiler başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra hızlı bir şekilde sonuç alabilecektir. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız 12 bin tl ödemesini gelir belgesiz olarak sizlere düşük faiz oranlarıyla sunulmaktadır.

Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almıyorsanız kendi emekli maaş almış olduğunuz banka şubesinin internet bankacılığını kullanarak ta nakit başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabiliyorsunuz. Akbank, bu konu hakkında yeni bir açıklama yayınladı. Akbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirerek 7 gün 24 saat nakit kredi kullanabiliyor.

Keşfet