Emeklileri İlgilendiren Müjdeli Haberler Peş Peşe Geldi: 2750 TL Bugün Hesaplara Yatmaya Başladı!

Türkiye'de bulunan milyonlarca emekli vatandaşı yakından ilgilendiren müjdeli haberler peş peşe gelmeye başladı. Emekliye müjde geldi!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emeklileri İlgilendiren Müjdeli Haberler Peş Peşe Geldi: 2750 TL Bugün Hesaplara Yatmaya Başladı!

Türkiye'de bulunan milyonlarca emekli vatandaşı yakından ilgilendiren müjdeli haberler peş peşe gelmeye başladı. Buna göre emekli vatandaşların hesaplarına bugünden itibaren 2750 tl ye varan ödemeler aktarılmaya başlandı. Ek bir koşul olmadan anında nakit bir şekilde hesaplara bu para aktarılıyor. Promosyon ödemelerinde bankaların yarışı devam ediyor. Bu bankalar, promosyon ödeme tutarlarını artırma kararı aldı. Emekli maaşını taşıma işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlardan herhangi bir koşul aramadan 2750 tl ye varan promosyon ödemeleri hesapları aktarılmaya başlandı. Peki emekli promosyon ödemeleri ne kadar oldu? Hangi banka ne kadar emekli promosyon ödemesi yapıyor? Tüm Bu soruların cevapları ve çok daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu bankaları 2022 emekli promosyon tutarları

Her alanda özel bankalara göre vatandaşlara para dağıtmakta eli açık bir şekilde davranan kamu bankalarının emekli promosyon ödemelerinde aynı şeyi yaptığını söyleyemeyiz. Zira vakıf bankası tarafından 500 TL'den 1000 TL'ye çıkarılan emekli promosyon ödemeleri Halk Bankası'nda 625 ve Ziraat Bankası'nda ise 750 TL olarak hesaplanmıştır.

0-79kredi.jpg

Diğer taraftan özel bankalara baktığımızda Yapı Kredi Bankası'nın 2750 TL tutarında emekli promosyon ödemesini yaptığını söylememiz mümkündür. Diğer taraftan ING Bank ile Şekerbank 2500 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yaparken Fibabanka ile Alternatif Bank ise 2 bin 250 TL tutarında emekli promosyon ödemesini herhangi bir koşula Ramadan anında emekli vatandaşların hesaplarını aktarıyor.

Keşfet