Emeklilere Müjde! Maaş Hesaplarına 5 Bin TL Yatacak! Başvuran Herkes Anında Parasını Alabilecek!

Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaşını çekecek vatandaşlara çok sevinecekleri önemli bir duyuru geldi. Nakit ihtiyacı olan emekliler bankaya başvurduklarında kendilerine anında 5.000 TL verilecek ve parası maaş hesaplarına yatırılacak. Nakit ihtiyacı olan emekliler bankaya başvurarak 5.000 TL nakit para alabilirler. Bu parayı alan emeklilerin geri ödemeleri için ise 36 ayları olacak. Ay sonuna kadar bu kampanyaya katılabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emeklilere Müjde! Maaş Hesaplarına 5 Bin TL Yatacak! Başvuran Herkes Anında Parasını Alabilecek!

Hem kredi hem de promosyon veriliyor

Mart ayında şartları sağlayan emeklilere 5000 TL nakit ödeme yapılacak olup, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar kendilerine en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilir veya mobil bankacılık uygulamaları üzerinden işlemlerini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir. Emekli olan vatandaşlar bankalardan sürekli promosyon veya nakit kredi arayışına girerken, Yapı Kredi Bankası'nın son atılımı kapsamında 5000 TL nakit tutarı ile mutlu olacak gibi görünüyorlar. Emekliye ayrılan vatandaşlar için kaliteli bir atılım gerçekleştirilmesi bekleniyor. Ayrıca emekli maaşını bankaya taşıyan ve üç yıl maaş almayı taahhüt eden emeklilere de 2.500 TL nakit promosyon verilecek.

ÖDEME KOŞULLARI: 36 AY

Bankalar emeklilerin maaşlarını kendi şubelerinden vermek için birbirleriyle resmen son derece büyük bir yarışa girdi. Fakat doğruyu söylemek gerekirse Yapı Kredi Bankası 2022'de, hem promosyon ödemeleri hem de vatandaşlara sunulan diğer fırsatlar açısından daha iyi bir konumda olacak. Mobil bankacılık ile başvuran emekliler, hafta sonları başvursalar dahi kolay bir şekilde anında 5.000 TL nakit alabilecekler. Ayrıca bu paralar emekli maaş hesabına yatırılıyor. Son olarak da bu paraların geri ödemesi 36 ay vade ile karşımıza çıkıyor.

Yapı Kredi Bankası

Kazım Taşkent, 1944 yılında Türkiye'nin ilk özel bankası olarak Yapı Kredi Bankası'nı kurdu. İlişkili olduğu Çukurova Holding'in sahip olduğu TMSF borçları nedeniyle hisselerinin %51'i 2005 yılında Koç Holding'in bağlı ortaklığı olan Koç Finansal Hizmetler'e satılmıştır. Son olarak da 2006 yılında bir Koç Holding bünyesinde yer alan Koçbank ile birleşmiştir.

Keşfet