Emeklilere Bu Ay için 6000 TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı

Emeklilere Bu Ay için 6000 TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı. Son dakika olarak duyuru yapıldı. Kim alabilecek?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emeklilere Bu Ay için 6000 TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı

Emeklilere Bu Ay için 6000 TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı, Peki Detaylar Neler? Emekli vatandaşlara haklı olarak bu ay için 6000 TL tutarında ödeme yapılacağı açıklandı. Artık eski veya yeni emekli olmak farkı olmaksızın bütün emekli vatandaşlara toplamda 6 bin TL tutarında ödeme bu ay içerisinde yapılmış olacak.

Emekli vatandaşlara anında netice alabilecekleri 6000 TL tutarı ne kadar ödeme alacakları yeni bir kampanya ilanı geldi. Emekli vatandaşlar adına düzenlenmekte olan maaş promosyon ödemeleri kapsamı içerisinde Ziraat Bankası ile SGK arasında imzalanan protokol akabinde emekli promosyonlarında zam yapılmıştı. Yaptığı zamların sonrasında ise Yapı Kredi Bankası emekli vatandaşlar için emekli promosyon ödemesini almaya hak kazanacak vatandaşları 6000 TL tutarında ödeme yapacağını açıklamıştı.

Mevcut emekli maaşını almaya devam eden ve sözleşmelerini yapan vatandaşlar, sadece 1 ay içerisinde bu promosyon hesaplarından alabilmektedir. Söz konusu promosyon ile beraber emekli vatandaşlar, yüksek ödeme hakkına sahip olacak. Emekli promosyonundan eski ya da emekli olması gibi herhangi bir ayrım da yapılmamaktadır.

Emeklilere promosyon nasıl veriliyor?

Bankaların verdiği emekli promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen vatandaşların emekli aylıklarını bir bankaya taşımaları ve 3 yıl boyunca bir başka bankaya gitmeyecek şekilde sadece bu banka üzerinden emekli maaşını alma sözü vermeleri gerekir. Buna göre kamu bankaları ayrı özel bankaları ayrı rakamlardan olacak şekilde verilen bu emekli promosyon ödemeleri den faydalanmak istiyorsanız size bir an önce maaşınızı bir başka bankaya taşıyarak emekli promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz.

Keşfet