Emekliler Acele Edin! Başvuranlara 6000 TL Karşılıksız Nakit Para Veriliyor!

Son Dakika Haberi: Emekliler Acele Edin! Başvuranlara 6000 TL Karşılıksız Nakit Para Veriliyor! Nakit isteyen emekli alacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekliler Acele Edin! Başvuranlara 6000 TL Karşılıksız Nakit Para Veriliyor!

Son Dakika Haberi: Emekliler Acele Edin! Başvuranlara 6000 TL Karşılıksız Nakit Para Veriliyor! Nakit isteyen emekli alacak! Türkiye'de bulunan milyonlarca emekli vatandaşın bayram ikramiyesi boşa çıktı fakat bankalar emekli vatandaşları yalnız bırakmamaya kararlı gibi görünüyor. Emekli vatandaşlar açısından kesenin ağzını sonuna kadar açan bankalar, emekli ikramiyesi şeklinde binlerce lira parayı emekli vatandaşların hesabını aktarıyor. Hem de tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz bir şekilde....

Koronavirüsü pandemisi başladıktan sonra emekli vatandaşlar ekonomik manada çok zorlu günler geçirmeye başladı. Yavaş yavaş koronavirüsü salgını hayatımızdan çıkmaya başladı fakat emekli vatandaşlar açısından zorlu günler henüz bitmedi.

Şimdi de kapıya dayanan ekonomik kriz sebebiyle günden güne yeni zamlar hayatımızı altüst etmeye başladı. İşte tam da böyle bir durumda emekli vatandaşlar çaresiz bir şekilde ne yapacaklarını düşünürken Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan son dakika açıklaması ile beraber kendilerine 6000 TL para verileceği açıklandı. Bankalar, bu hususta her geçen gün kesenin ağzını biraz daha açıyor ve her geçen gün birbiriyle olan rekabetleri de artıyor.

Emekli vatandaşların yüzünü 2022 senesinde girmeye hazırlanan bankalar Şimdi ise sınırları iyice zorlamaya başladı.

emekli-atmden-15000-tl-cekecek-3-banka-anlasti-ve-artik-onay-veriliyor1.jpg

Özellikle de Türkiye Ekonomi Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerine yapılan son dakika açıklamasına göre emekli vatandaşların para problemi yaşamaları halinde gerek Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri üzerinden gerekse de Türkiye Ekonomi Bankası mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulaması ceptetep uygulaması üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlara 6000 TL tutarında ihtiyaç kredisi 36 aylık vade seçeneği şeklinde verilecek.

Keşfet