Emekli Vatandaşlar O Yaşı Doldurduklarında Kendilerine Geri Ödemesiz Nakit Desteği Verilecek,

Emekli Vatandaşlar O Yaşı Doldurduklarında Kendilerine Geri Ödemesiz Nakit Desteği Verilecek, Tek Yapmaları Gereken İse İmza Atmak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekli Vatandaşlar O Yaşı Doldurduklarında Kendilerine Geri Ödemesiz Nakit Desteği Verilecek,

Emekli Vatandaşlar O Yaşı Doldurduklarında Kendilerine Geri Ödemesiz Nakit Desteği Verilecek, Tek Yapmaları Gereken İse İmza Atmak! Milyonlarca emekli vatandaşın her ay düzenli bir şekilde almış oldukları maaşlar, bankalar açısından çok önemli bir müşteri potansiyelini meydana getiriyor. Bu sebepler doğrultusunda bankalar, devamlı yeniledikleri kampanyalar ile emekli vatandaşların aldıkları aylıkların kendilerinde olmasını istiyor. Emekli promosyonu adı altında verilmekte olan ve emekli vatandaşların aylıklarını 36 ay boyunca diledikleri bankadan alması şartı ile verilen bir nakit ödeme bulunuyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında gerçekleştirilen antlaşma hükümlerine göre oranına göre belirlenecek bu nakit promosyon ödemeleri, pek çok bankanın ilave promosyonları ile desteklediği kampanyalarım oluşturulmasını sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında şu anda emekli promosyonu ile özel avantajları ile alakalı bankaların sundukları hizmetler, haberimizin devamında...

Garanti Bankası 2022 emekli promosyon ödemesi kampanyası detayları neler?

2022/04/20/emekli10000.jpg

Garanti Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bir açıklamaya göre hep öncelikli olarak en yüksek promosyon ödemelerinden birini gerçekleştiren Bu banka 2750 TL’ye kadar bir emekli promosyon ödemesi yapacağını açıkladı.

Akbank emekli promosyon ödemesi 2022 kampanyası detayları neler?

Akbank, emekli vatandaşlar açısından çeşitli özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Bu banka, emekli promosyonu olacak şekilde aylık tutara göre değişiklik gösteren 2750 tl ye varan bir promosyon ödemesi gerçekleştiren bir başka banka olarak ön plana çıkıyor. Bin 500 TL'den 2.500 TL'ye kadar yandaş 2 bin 300 TL'den 2.500 TL'ye kadar bir emekli promosyon ödemesi alacaktır

Keşfet