Emekli maaşı sahiplerine müjdeli haber geldi! Son dakika 15.000 TL ödeme bugün başlıyor...

Emekli maaş alan vatandaşlar için 15000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusu yapıldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekli maaşı sahiplerine müjdeli haber geldi! Son dakika 15.000 TL ödeme bugün başlıyor...

Emekli maaş alan vatandaşlar için 15000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusu yapıldı. Emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 15 bin TL kadar ödeme almak istiyorsanız, kendi emekli maaş almış olduğunuz banka üzerinden işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz.

Emekli maaş alan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Emekli maaş alıyorsanız, sizlerde başvurunuzu banka şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için öncelikli olarak kendi emekli maaş almış olduğunuz banka üzerinden kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Emekli olan kişiler için özellikle düşük kredi puanı olan vatandaşların onay alabilecekleri bankalar şu şekilde...

PTT

Ptt üzerinden başvuru yaparak nakit kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten sonra işlemlerini yapabilmek için şubelere gitmesi gerekiyor. Ptt üzerinden emekli maaş alıyorsanız, başvuru yapmak için SMS atabilirsiniz. Cep telefonu üzerinden PTT, yazın boşluk bırakan kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderin.

e-devletten-basvuru-yapanlar-3-yil-ertelemeli-kredi-alacak.jpg

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı olan vatandaşlarda başvurularını gerçekleştirmek için hem banka şubelerine gidebilir, hem de internet bankacılığını kullanabilir. Ziraat Bankası, emekli maaş müşterileri hızlı bir şekilde banka üzerinden gelir belgesiz 15000 TL'ye kadar kredi onayı alabildikleri gibi daha yüksek limitlerde kredileri düşük faiz oranlarıyla da bilmektedirler.

Akbank

Akbank üzerinden başvuru yaparak, kredi onayı almak isteyen vatandaşlar, Akbank, internet bankacılığını kullanarak banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilmektedir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca bu banka üzerinden SMS atarak da kredi imkanından faydalanmanız mümkündür. Kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı, Akbank'ın SMS Kredi Servisi numarası olan 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, 10 dakika içerisinde kredi sonucunu alacaksınız.

Keşfet