Dünyayla Benim Aramda Dizisi ile Aşk Taktikleri Filminin Hikayesinde Şok Benzerlik!

Bir Netflix filmi olan Aşk Taktikleri'nin vizyona girmesiyle birlikte Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız ikilisi uzun süredir konuşuluyor. Filmin ilk heyecanı azaldı, ancak Netflix'in en popüler filmlerinden biri olmaya devam ediyor. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Dünyayla Benim Aramda Dizisi ile Aşk Taktikleri Filminin Hikayesinde Şok Benzerlik!

Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un uyumu çok merak ediliyor

Demet Özdemir hayranları ise yakın zamanda çekimlerine başlanacak yeni diziden heyecanla haber bekliyor. Bir Disney Plus girişimi olan ve romantik olacak yeni dizide hikayenin ilgi uyandıran isimleri üç başrol oyuncusu olacak. Ana karakterleri, Demet Özdemir'in yanı sıra Hafsanur Sancaktutan ve Buğra Gülsoy canlandıracak. Demet Özdemir'i bir PR şirketinin sahibi olan İlkin rolünde izleyeceğiz. Buğra Gülsoy ise dizide Tolga karakterini canlandıracak ve izleyicilerin karşısına İlkin karakterinin sevgilisi olarak çıkacak. İlkin ve Tolga karakterlerinin yanı sıra Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un uyumu da çok konuşulacağa benziyor. İlkin, hikayeye göre sevgilisi Tolga'yı haberi olmadan test edecek. Bu güven testi boyunca ortaya çıkacak hikayenin nereye varacağı ise henüz belli değil. Seyirci ise bu test edici tavrı Aşk taktikleri filminden de hatırlayacaktır.

dunyayla-benim-aramda-ne-zaman-sete-cikacak-h20155-bdcdf.jpg

Hikayelerin benzerliği dikkat çekiyor

Demet Özdemir'in canlandırdığı Aslı, Şükrü Özyıldız'ın canlandırdığı Kerem karakterini elde etmek için arkadaşlarıyla iddiaya giriyor. Fakat aynı durumu Kerem de arkadaşlarıyla yaşıyor. Bu iddialaşmaların aksine birbirinden hoşlanan Aslı ve Kerem, birbirlerini sınamak için çeşitli stratejiler uyguluyor. Ayrıca Aşk Taktikleri ile Demet Özdemir'in oyunculuk yeteneği bir kez daha gözler önüne seriliyor. Şimdi ise Dünyayla Benim Aramda dizisinde, İlkin karakteri sevgilisi Tolga'yı bilinmeyene sürükleyerek bir güven testi yapacak. Yeni ve merakla beklenen dizide aşk taktikleri uygulama ve aşk testleri yapma gibi konuların öne çıkması bekleniyor. Dünyayla Benim Aramda ve Aşk Taktikleri projeleri arasındaki bu hikaye benzerliği, Demet Özdemir'e karakterlerde benzerliklerden kaçınmak için oyunculuk becerilerini sergileme fırsatı da verecek.

sencalkapimi-51boluma1.jpg

Aşk Taktikleri

Aşk Taktikleri, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın, yapımcılığını O3 Medya'nın, senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu'nun, başrollerini ise Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın paylaştığı 2022'de vizyona giren bir Türk filmidir.

Keşfet