Devlet Bankası'na Maaşınızı Taşıdığınızda Hesabınıza 25000 TL Yatacak

Devlet Bankası'na Maaşınızı Taşıdığınızda Hesabınıza 25000 TL Yatacak, Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Devlet Bankası'na Maaşınızı Taşıdığınızda Hesabınıza 25000 TL Yatacak

Devlet Bankası'na Maaşınızı Taşıdığınızda Hesabınıza 25000 TL Yatacak, Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın! Emekliler, bankacılık piyasasında en çok sevilen müşteri portföyünü oluşturuyor. 2022 senesinde de bankaların emekli vatandaşlara sunduğu özel kampanyalar devam ediyor.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi Kampanyası Nedir, Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanılır?

Halkbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre Halkbank tarafından sunulmakta olan emeklilere özel bir şekilde oluşturulan ihtiyaç kredisi 'mutlu emekli ihtiyaç kredisi' ismi ile sunuluyor. Bu kampanya kapsamında emekli maaşlarının Halkbank üzerinden alınan sözü veren ya da emekli maaşını halk banka taşıma sözü veren bütün emekli vatandaşların 100.000 TL'lik nakit ihtiyaç kredisi kampanyasından yüzde 1.55 faiz oranı ile 24 aylık vade seçeneği şeklinde faydalanmaları mümkündür.

36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulan 50.000 TL'lik ihtiyaç kredisinden faydalanabileceğiniz gibi 24 aylık vade seçeneği şeklinde sınırların 100 bin TL tutarında emekli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Halk Bankası Emeklilere Özel Ödeme Alternatifleri Sunuyor

Halk Bankası, emekliliği vatandaşlara özel sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyalarında, geri ödemede zorlanmadan taksit ödeme işlemlerinin yapılmasına aracılık ediyor. İhtiyaç kredisi taksit ödemelerinde emekli vatandaşlar, aylık eşit taksit, ayrı kartına taksit yada aylık azalan veya 3 aylık eşit taksit ile serbest ödemeli şekilde farklı ödeme alternatiflerini emekli vatandaşlara sunarak ödemede kolaylık sağlıyor.

Keşfet