Devlet Bankası Ziraat: Son Dakika Açıkladı! Bu Bankadan İşlem Yapanlara TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme

Devlet Bankası Ziraat: Son Dakika Açıkladı! Bu Bankadan İşlem Yapanlara TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme olacak. Nakit alacak kişilere duyuru yapıldı! İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Devlet Bankası Ziraat: Son Dakika Açıkladı! Bu Bankadan İşlem Yapanlara TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme

Yüksek limitli ihtiyaç kredileri kullanacak olan kişilerde düşük limitli kredi kullanacak olan kişilerde, Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde işlem yapmaktadır. Devlet destekli olarak verilecek olan tüm kredilerde Ziraat Bankası, başrol oynuyor.

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsa bankanın kredi politikalarına uygun olmasıyla birlikte başvurularını hemen yapabilmektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru sonrasında bireysel müşterilerin kullanabilecekleri 50000 TL'ye kadar olan kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapılacağı açıklandı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması, düzenli bir geliri olması da istenmektedir. Emekli olan kişilerde emekli maaşlarını banka üzerinden alması durumunda başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankasından almıyorsanız eğer Ziraat Bankası maaşı kendi bünyesine taşımanızdan sonra yüksek limitte kredi çekmeniz için size imkan sağlarlar. Ziraat Bankasından emekli maaşı alan kişiler ise 200.000 TL’ye kadar gelir belgesi olmadan emekli kredisini kullanarak ayrıca 10.000 TL nakit avans limiti ile 750 TL’ye kadar emekli promosyonu ve yüksek limit ile Ziraat Bankası kredi kartı alabilir.

2022/03/14/1585131131940-ziraat.jpg

Ziraat Bankası kendi resmi sitesi üzerinden ya da Ziraat Bankası mobil uygulamasından dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz ve ne kadar faiz oranları ile 10.000 TL kredi kullanabileceğinizi inceleyebilirsiniz. Ziraat Bankası dışında Vakıfbank ve Halkbank üstünden de ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen emekliler maaşlarını bu bankalardan almak koşuluyla 10.000 TL mobil uygulama üzerinden internet kredisi kullanma imkanları bulunur.

Keşfet