Denizbank ve 2 Banka İnternetten Duyurdu! Bankalar Artık Sıkıntısı Olana da Nakit İmkanı Olarak Para Verecek!

Nakit sıkıntısı çeken kişiler için başlatılan yeni kampanyada DenizBank ve iki özel banka hızlı bir şekilde 20000 TL'ye kadar onay vereceğini açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Denizbank ve 2 Banka İnternetten Duyurdu! Bankalar Artık Sıkıntısı Olana da Nakit İmkanı Olarak Para Verecek!

Nakit sıkıntısı çeken kişiler için başlatılan yeni kampanyada DenizBank ve iki özel banka hızlı bir şekilde 20000 TL'ye kadar onay vereceğini açıkladı. Banka üzerinden yapılacak olan bu işlemlerde 20000 TL nakit kullanmak için başvuru yapmanız gerekiyor. Başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyaya katılabilecek olan kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda hemen onay alabileceklerdir. Bayrama kadar verilecek olan bu para imkanından sizlerde faydalanabilir ve ihtiyacınız olan 20000 TL 36 ay vadeye kadar bölerek kullanabilirsiniz.

Denizbank QNB Finanbank ve Garanti Bankası tarafından yapılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kredi kampanyasına katılabiliyor. En yakın banka şubesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca bankaların SMS kredi servisini de kullanarak başvurunuzu hemen yapabiliyorsunuz.

Denizbank QNB Finansbank ve Garanti Bankası Kredi Başvurusu

h1-2-1.jpg

Denizbank QNB Finansbank ve Garanti Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilecekleri kredi kampanyasına SMS ile başvurularını gerçekleştirerek katılabiliyorlar. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, özellikle, Denizbank ve Finansbank üzerinden yapılan bu kredi kampanyası ile birlikte 5 dakika içerisinde sonuçları görebilir. Garanti Bankası üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, sadece bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular gelmektedir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere en yakın banka şubelerine gitmeleri durumunda da işlem yapılmaktadır. Düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, Denizbank ve Finansbank üzerinden SMS ile şu şekilde başvuru yapabiliyor. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına göndermek istiyorsanız, Finansbank, üzerinden kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 32 80 numarasına göndermek istiyorsanız da Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Keşfet