Denizbank kartı olan, olmayan herkes 10.000 TL ödeme alıyor! TC kimlik numaranızdan öğreneceksiniz!

Denizbank kartı olan, olmayan herkes 10.000 TL ödeme alıyor! TC kimlik numaranızdan öğreneceksiniz! Son dakika kampanyası ile birlikte 10.000 TL ödemeler hesaplara yatıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Denizbank kartı olan, olmayan herkes 10.000 TL ödeme alıyor! TC kimlik numaranızdan öğreneceksiniz!

Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit kredisi kullanacak olan kişilerin banka müşterisi olup olmaması önemli olmayıp 10 bin TL'ye kadar TC kimlik numarası üzerinden kredi onayı verileceği açıklandı. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve nakit kredi kullanabilecektir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi başvurusu ile birlikte sizler de 36 ay vadeye kadar ne kadar kredi onayı aldığınızda hemen öğrenebilirsiniz.

Denizbank, yapmış olduğu bu paylaşımdan nakit kredi kullanacak olan kişilerin başvurularına ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de alıyor. Ayrıca, kolay bir şekilde başvuru yapmak isteyen kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak bu bankadan kredi alabiliyorlar. Banka kredi puanı bile çok üzerinde olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada cep telefonunuz üzerinden mesaj atmak istiyorsanız ücretli bir mesaj atmanız gerekiyor.

Sms ile kredi başvurusu yapmak için kredim yazın boşluk bırakın ve kendi kimlik numaranızı yazarak mesajı: 32 80 numarasına gönderin. gönderilen mesaj sonrasında banka hızlı bir şekilde işlem yapacak ve sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecektir.

denizbank-100bin.jpg

Denizbank üzerinden ayrıca banka, müşterisi olan vatandaşlardan, bankanın müşterisi olması durumunda kredilerini hemen hesaplarına yatırabilmeleri için Denizbank, mobil uygulamasını kullanabiliyor. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, hızlı bir şekilde işlemlerini yaparak, bankadan 3 ay ertelemeli kredi düşük faizli kullanabilir. Denizbank banka müşterisi olan vatandaşlar, masrafsız ve gelir belgesiz olarak başvurularını, mobil uygulaması üzerinden yaparlarsa, haftasonu olsa bile hesaplarına para yatırabiliyorlar.

Keşfet