Denizbank Hesabınız Varsa 20.000 TL Ödeme Alabileceksiniz! Son Dakika Bankadan Açıklandı

Denizbank Hesabınız Varsa 20.000 TL Ödeme Alabileceksiniz! Son Dakika Bankadan Açıklandı. Detayları ve başvuru aşamaları haberimizde.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Denizbank Hesabınız Varsa 20.000 TL Ödeme Alabileceksiniz! Son Dakika Bankadan Açıklandı

Ramazan Bayramı sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere yeni bir kampanya yapan Denizbank, özellikle bu bankada hesabı olan vatandaşlara gelir belgesiz olarak 20.000 TL'ye kadar kredi verdiğini açıkladı. Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, ilk kredi taksiti ödemesini de Kurban Bayramı sonrasında yapabilecek.

20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bu bankadan işlem yapmak istiyorsanız, kredi başvurusu yapmadan önce banka kredi politikalarını incelemeniz gerekmektedir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşların 18 yaşından büyük olması durumunda banka kredi puanına bakılmaktadır. Kredi puanı 1300 ve üzerinde olan kişiler, Denizbank üzerinden SMS ile ve internet üzerinden başvurular yaparak gelir belgesiz kredi onayı alabilmektedirler. En yakın banka şubesi üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de destek alabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

20.000 TL için SMS ile Başvuru Yapılacak

Kolay kredi başvuru yöntemlerinden birtanesi olan SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın cep telefonu üzerinden atacağınız mesaj ile sizlere, sorgulama yapacağını söylemek istiyoruz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredim TC kimlik yazarak bu mesaji 32 80 e göndermeniz yeterli. Kredi başvurusu yapan kişiler kredi onayı almaları durumunda en yakın banka şubesi üzerinden gelir belgesiz olarak kredi ne kadar onayı aldıysa o kadar kullanabilir. Nakit kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi onayı alamayan kişiler banka kredi notu düşük olduğu için SMS ile onay alamamıştır.

2022/04/24/denizbank-kampanyasini-duyurdu-3280-numarasina-mesaj-atmak-onemli-55000-tl-onay-hesabiniza-yatac.jpg

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere SMS haricinde internet bankacılığını kullanarak da işlem yapabilmektedir. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirirseniz şubelere gitmeden hesabınıza para ödemesi alabilirsiniz.

Keşfet