Denizbank Duyurdu! Arkasından 2 Banka Daha Geldi! ATM'den 30.000 TL Ödemeler Yapılıyor

2 Kamu Bankası İle 1 Özel Banka Yöneticileri Toplandı: Nakit İhtiyaçlarınız İçin 30 Bin TL Verilecek

Yayınlanma:
Güncelleme:
Denizbank Duyurdu! Arkasından 2 Banka Daha Geldi! ATM'den 30.000 TL Ödemeler Yapılıyor

2 Kamu Bankası İle 1 Özel Banka Yöneticileri Toplandı: Nakit İhtiyaçlarınız İçin 30 Bin TL Verilecek. Emekli vatandaş, bankalar açısından düzenli bir şekilde gelirdin olması sebebiyle özel müşteri kategorisi içerisinde yer almaktadır. Bu sebepler açısından bakıldığında bütün bankalar, emekli vatandaşlar için özel avantajlar sunmak suretiyle onları kendine çekmeye çalışıyor.

2 Kamu Bankası Ziraat Bank ile Halkbank, özel banka Denizbank ile anlaşarak vatandaşlara 30 bin TL ihtiyaç kredisi verme kararı aldı. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Denizbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler?

Emekli vatandaşlar için Denizbank pek çok avantajı sunmaya devam ediyor. Emekli vatandaşlara özel bir şekilde geliştirilen ihtiyaç kredisi kampanyası ayrıntılarına baktığımızda 55.000 TL'nin üst limit olduğunu görüyoruz ve kredi kullanılması durumunda emekli vatandaşlarının aylık ödeyecekleri faiz tutarı %1.84 gibi bir rakam oluyor.

denizbank-kampanyasini-duyurdu-3280-numarasina-mesaj-atmak-onemli-55000-tl-onay-hesabiniza-yatac.jpg

Ziraat Bankası emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası özellikleri neler?

Ziraat Bankası en çok emekli aylığı sahibi müşterilere sahip olan banka olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Böyle olması durumunda Ziraat Bankası tarafından 25.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredilerinin yüzde 1.55 faiz oranı ile kullanıldığını bilmenizde fayda olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz faiz tutarı ise %1.69 gibi bir rakam olmaktadır. En çok 36 aylık vade seçeneği ile sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasından Ziraat Bankası aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank bir kamu bankası olarak yine en çok ilgi gören ve müşterilere sunduğu ihtiyaç kredisi paketleri ile ön plana çıkıyor. 36 aylık vade seçeneği şekilde 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi sunacağını söyleyen Halkbank yönetiminin vereceği bu krediden faydalanmak isteyen emekli vatandaşların bu Kredi kampanyasına katılım sağlamaları mümkündür.

Keşfet