Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı Bomba Gibi Geliyor! Şimdiden Dedikodular Başladı!

TRT1 ekranında yayın tarihi da belli olmayan yeni dizi Kasaba Doktoru’Nun çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı'ın paylaştığı dizide Ozan Akbaba'nın yanı sıra Vildan Atasever de fazlasıyla dikkat çekiyor. Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı Bomba Gibi Geliyor! Şimdiden Dedikodular Başladı!

Dedikodular şimdiden başladı

Mucize Doktor gibi iki sezon süren ve büyük beğeni toplayan bir projenin ardından TRT1'de yayınlanacak olan Kasaba Doktoru dizisi, doktorların önemini bir kez daha vurgulayacak. Ülkemizde doktorlara ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin gölgesinde vereceği mesajlarla toplumda farkındalığı fazlasıyla artıracak. Kasaba Doktoru dizisinde birlikte çalışan iki genç oyuncu göreceğiz. Hikâyede Hazal Subaşı, Leyla rolünü oynayacak. Deniz Can Aktaş ise Ömer olarak sahne alacak. Ömer ve Leyla'yı bir araya getiren dizi için sosyal medya da dedikodular şimdiden başladı. Geçen sezon Menajerimi Ara dizisinde Barış rolüyle büyük çıkış yapan Deniz Can Aktaş, bu kez yetenekli ve gelecek vadeden bir doktor olarak karşımıza çıkacak. Dizinin ilk fragmanından itibaren Ömer karakteriyle bütünleşeceği ve partneri Hazal Subaşı ile birlikte sosyal medyada çok konuşulacak isimlerden biri olacağı şimdiden anlaşılıyor.

denizcanaktas-hazalsubasi-kasabadoktoru1.jpg

Hazal Subaşı bu dizide de izleyenleri büyüleyecek

Setten yansıyan ilk fotoğraflar, Deniz Can Aktaş'ın yeni dizisindeki imajında ​​bazı değişiklikleri gözler önüne seriyor. Genç oyuncu harika bir imaj değişikliğine gitti. Çukur'da Nehir karakteri ile bir kez daha kalpleri fetheden Hazal Subaşı, bu dizide ise idealist Doktor Leyla karakterini oynayacak. Hazal Subaşı, yetenekleri ve güzelliğiyle hayranlarını büyüleyecek gibi görünüyor. Ozan Akbaba, kendini hayat kurtarmaya adayan büyük bir cerrahı canlandıracak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi önemli dizilerdeki altı sezonluk başarının ardından, şimdi de Ali karakteri ile seyircilerin kalbini kazanmak için geri dönüyor. Ozan Akbaba ile birlikte oldukça sevilen İlyas Çakırbeyli karakterinden sonra yeni karakteri kabul ettirmek elbette kolay olmayacak.

fljfwmrx0aadwzt.jpg

Dizi aynı zamanda toplumsal bir mesaj da verecek​​​​​​​

Efsane cerrah Ali'nin şehirden uzak bir hastanede arkadaşlarıyla birlikte hayat kurtarma çabası çok yakında TRT1 ekranlarında görülecek. İnsanlara hizmet etmek için elinden gelenin en iyisini yapan üç doktorun amansız mücadelesini ön plana çıkaracak olan Kasaba Doktoru dizisi, sağlık çalışanlarına ve doktorlara yönelik şiddeti önlemeyi amaçlayan bir proje olarak da fazlasıyla konuşulacak.

Keşfet