Demet Özdemir’in Yeni Dizisi Belli Oldu! Merakla Beklenen Dizinin Çekimleri Mart Ayında Başlayacak!

26 Şubat'ta 30 yaşına giren Demet Özdemir’in, arkadaşları ve ailesiyle birlikte verdiği parti manşetlere taşındı. 1992 doğumlu oyuncu televizyona ilk çıkışını 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle yaptı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Demet Özdemir’in Yeni Dizisi Belli Oldu! Merakla Beklenen Dizinin Çekimleri Mart Ayında Başlayacak!

Kariyerine 16 yaşında dansçı olarak başlayan Özdemir, daha sonra Şahika Tekand'dan oyunculuk dersleri alarak sektöre girdi. No:309 dizisiyle adından söz ettiren oyuncu, Erkenci Kuş dizisiyle adeta şöhrete kavuştu. Bu dizinin ardından kısa sürede önemli bir hayran kitlesi edinen Demet Özdemir’in, böylece oyunculuk kariyerinin önü açılmış oldu. Ardından bir drama yapımında yer almak isteyen ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisini seçen oyuncu, sezon finalinin ardından Aşk Taktikleri filminde rol almıştı. Detaylar haberimizde…

Demet Özdemir ekranlara geri dönüyor

Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı romantik komedi filmi olan Aşk Taktikleri filmi Netflix için çekimişti. Film, yayınlandığı ilk hafta dünya listesine girmeyi başardı ve hızlıca ilk sıralara yükseldi. Özdemir uzun süredir ekranlarda görünmemesine rağmen yine gündemin ilk sıralarında yer almıştı. Demet Özdemir bu sezon dizi projelerine katılmamayı tercih etmişti ve uzun bir ara vermişti. Fakat şimdi yeni bir dizi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Ancak dizi televizyonda değil, dijital bir platformda yayınlanacak. Türkiye pazarına yeni katılan ve birçok ünlü isimle anlaşma imzalayan Disney Plus'ın çekeceği Dünyayla Benim Aramda adlı yeni dizide Demet Özdemir de rol alacak. Ayrıca dizi de Hafsanur Sancaktutan ve Buğra Gülsoy da oynayacak.

Dünyayla Benim Aramda

Hülya Gezer'in yönetmen koltuğuna oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı Dünyayla Benim Aramda dizisi başrol oyuncuları ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. MF yapım tarafından yapılan Dünyayla Benim Aramda dizisinin kadın başrol oyuncusu Demet Özdemir olurken, erkek başrol oyuncusu ise resmen bir gizemdi. Hülya Gezer'in yönettiği Dünyayla Benim Aramda dizisinin daha önce belirttiğimiz dijital platform aracılığıyla 8 bölüm olarak yayınlanması planlanıyor. Merakla beklenen dizinin çekimleri ise Mart sonunda başlayacak. Ayrıca dizinin cast çalışmaları da son sürat devam ediyor.

Keşfet