Daha Önce Cumhurbaşkanı Duyurmuştu! 10.000 TL Emekliye Ödeme Verilecek

Devlet destekli olarak emekli olan vatandaşlar için başlatılan 10 bin TL nakit ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin kamu bankaları üzerinden emekli maaş almaları yeterli olmaktadır.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Daha Önce Cumhurbaşkanı Duyurmuştu! 10.000 TL Emekliye Ödeme Verilecek

Daha Önce Cumhurbaşkanı Duyurmuştu! 10.000 TL Emekliye Ödeme Verilecek. Devlet destekli olarak emekli olan vatandaşlar için başlatılan 10 bin TL nakit ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin kamu bankaları üzerinden emekli maaş almaları yeterli olmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde nakit kredi kullanabilir.

36 ay vadeye kadar Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli kredisini devlet destekli olarak alabilirsiniz. Daha önceki canlı yayın, açıklamalarında, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından da yapılan bu duyuruda, emekli olan kişilere, bayrama kadar 10.000 TL verileceği haberi gelmişti.

Kamu bankaları yapmış olduğu bu duyuru sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin devlet destekli olarak 10 bin TL'ye kadar emekli maaşını kendi bankalarından alma şartı ile birlikte onay vereceklerini açıkladı.

cumhurbaskani-duyurdu-093-faizli-kredi-kampanyasina-katilacak-bankalar-belli-oldu-direk-emir-ver1.jpg

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada özellikle emekli maaşını bu bankadan alan kişilere öncelik tanınacak ve daha düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlanacak. 36 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz bu nakit kredi kampanyalarına katılmak isteyen kişilerin başvuru yapmadan önce daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullanmış olsalar bile gelir belgesiz 10000 TL'ye kadar krediye banka gişe personelinden alacağını söylemek istiyoruz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 10000 TL nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorsa, en yakın banka şubesine sadece kimlikleriyle birlikte giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Banka hesabı olan kişiler nakit kredi kullanmak için kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte banka şubelerine gitmeden de kredi kullanabiliyorlar. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar alacakları bu kredilerde ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme yapma imkanı da sunuyor.

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden kredi kullanabilir. Devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde banka borçlarını kapatmak isteyen kişilere ayrıca, borç transferi kredisi imkanı tanınmaktadır.

Keşfet