Camdaki Kız Dizisinin Usta Oyuncusu Erhan Yazıcıoğlu Genç Oyuncuları Eleştirip Öğütler Verdi!

Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent ve Nur Sürer'in paylaştığı Kanal D dizisi Camdaki Kız, etkileyici konusuyla her hafta büyük beğeni topluyor. Son haftalarda ise usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu, Hande Ataizi'nin canlandırdığı Cana karakterinin babası Haluk Atasoy olarak diziye katıldı. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Camdaki Kız Dizisinin Usta Oyuncusu Erhan Yazıcıoğlu Genç Oyuncuları Eleştirip Öğütler Verdi!

Herkesi çok çalışkan olarak görmüyor

Erhan Yazıcıoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı’nı diziden rol arkadaşı olan Aslıhan Karalar ile birlikte doktoru Prof. Dr. Alper Çelik’i hastanede ziyaret edip kutladı. Usta oyuncu, hastanede hazır bulunan basın mensuplarının sorularını da yanıtlayarak, tüm sağlık çalışanlarını emeklerinden dolayı onurlandırmak gerektiğini söyledi. Aslıhan Karalar'ın genç bir isim olmasıyla konu yeni nesil oyunculara taşındı. Oyuncu, işlerinin gözleme bağlı olduğunu, setlerde karavandan çıkmadan başaramayacaklarını iddia ederek, herkesi çalışkan olarak görmediğini ve işleri ciddiye almadıklarını düşündüğünü söyledi.

6139bb1b86b2440ce848e77e.webp

“Ucuz işler yapılıyor”

Erhan Yazıcıoğlu, çok aktif olmamasına rağmen sosyal medyada yer aldığını ve sosyal medyada çok sayıda takipçisi olan oyunculara daha fazla rol verildiğini belirterek, "Ucuz işler yapılıyor, yapılanların sanatla alakası yok, yapılanlar kendini anlatsın diye oraya buraya açılmamalı, iyi yeteneğine odaklanmak yerine çok fazla iş yapmamalı. Mesela çok iyi şarkı söylemelerine rağmen peşinden gitmek yerine ucuz işler yapıyorlar. Türkiye'de muhafazakar bir toplumuz ama bu modern bir muhafazakarlık. Sanatçı olma yolunda ilerlemek istiyorlarsa kendilerine bolca vakit ayırmalı, okumalı ve kendilerini yetiştirmeye çalışmalılar” dedi.

kapak-152931.jpg

Erhan Yazıcıoğlu kimdir?

Türk tiyatro ve sinema oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı ve sunucu olan Erhan Yazıcıoğlu, 1954 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Muhsin Yazıcıoğlu'nun muhalefetine rağmen, 17 yaşında İstanbul Şehir Tiyatroları'nda figüran olarak çalışmaya başladı. İstanbul Şehir Tiyatrosu'ndan emekli olmadan önce birçok oyunda kilit rollerde yer aldı. Yıllarca çalıştığı kurumdan genç yaşta emekli olduktan sonra konuk sanatçı olarak döndü. Ayrıca kariyeri boyunca Tiyatro İstanbul ve Sadri Alışık Tiyatrosu gibi tiyatrolarda konuk oyuncu ve yönetmen olarak da çalıştı. Seç bakalım adlı programıyla televizyonda adından söz ettiren Yazıcıoğlu, uzun yıllar seslendirme seslendirme yönetmenliği de yapmıştır.

Keşfet