Büyük Gün Geldi ve Akbank Faizsiz 7500 TL Dağıtmaya Başladı! Uygulamayı İndirin, Kazanın!

Akbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden peşpeşe yapılan açıklamalara göre vatandaşlara daha öncesinde 5000 TL şeklinde sunulan kefilsiz ve faizsiz ihtiyaç kredisinin bu sene 7500 TL olarak verilecek.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Büyük Gün Geldi ve Akbank Faizsiz 7500 TL Dağıtmaya Başladı! Uygulamayı İndirin, Kazanın!

Akbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden peşpeşe yapılan açıklamalara göre vatandaşlara daha öncesinde 5000 TL şeklinde sunulan kefilsiz ve faizsiz ihtiyaç kredisinin bu sene 7500 TL olarak verilecek. Dijital bankacılık hizmetlerinin getirdiği kolaylık ve avantajları korona virüsü pandemisi içerisinde çok ciddi şekilde farkedenler artık bankacılık uygulamalarında mobil ve internet bankacılığını daha sık kullanmaya başladı. Buna göre cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indiren vatandaşlardan, 'Akbank müşterisi olmak istiyorum’ demeleri üzerine yüzde sıfır faiz oranı ile kendilerine 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek.

Akbank faizsiz 7.500 TL ihtiyaç kredisi nin özellikleri nelerdir?

Akbank tarafından sunulan 7500 TL tutarında yüzde 0 faiz oranı ile ihtiyaç kredisinden 36 aylık vade seçeneği şeklinde faydalanmanız mümkündür. Kredi kampanyasından faydalanmak için cep telefonunuzdan Akbank mobil uygulamasını indirip Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Müşteri olduktan sonra 7500 TL tutarında ve yüzde 0 faiz oranı ile sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmanız mümkündür. Müşteri olduktan hemen sonra değil de aradan 5 gün geçtikten sonra 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım için müracaat işlemlerinin yapılması gerekir.

Akbank Mobilden Akbanklı Olmak

Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra Akbank müşterisi olmanız ve bin TL ile 7500 TL arasında bulunan ihtiyaçlarınız doğrultusunda Akbank faizsiz ve masrafsız bir şekilde verilen kredi avantajından faydalanabilirsiniz.

Keşfet