Bugün saat 23.59'da Sona Eriyor, Evine Fatura Gelenlerin Dikkatine!

Evine fatura gelen vatandaşları oldukça yakından ilgilendiren son dakika gelişmesi yaşandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bugün saat 23.59'da Sona Eriyor, Evine Fatura Gelenlerin Dikkatine!

Bugün saat 23.59'da Sona Eriyor, Evine Fatura Gelenlerin Dikkatine! Evine fatura gelen vatandaşları oldukça yakından ilgilendiren son dakika gelişmesi yaşandı. Yapı Kredi Bankası tarafından son dakika bir açıklama geldi. Buna göre banka, otomatik ödeme talimatı kampanyası doğrultusunda otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılım sağlayan vatandaşlara 100 TL tutarında bir para verecek. Buna göre hesaptan veya kredi kartı ile verilecek olan ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL en çok 100 TL puan hediye edilecek. Söz konusu bu kampanya ise bugün saat 23.59’da sona ermiş olacak.

Kampanya Detayları Neler?

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyanın ayrıntıları ile beraber 11 Nisan ile 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında hesaptan ya da kredi kartından verilecek ilk yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı açısından 10 TL, en çok ise 100 TL puan hediye edilecek. Otomatik ödeme talimatı vermek ile bankacılık işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmek açısından Yapı Kredi Bankası'nın mobil bankacılık uygulamasını indir butonuna tıklamak kaydıyla Yapı Kredi mobil uygulamasını akıllı telefonunuzu anında indirilmesi de mümkündür. Bireysel internet şubesi üzerinden otomatik bir şekilde ödeme talimatı vermek amacıyla bireysel internet şubesi butonuna tıklayarak anında erişim sağlayabilirsiniz.

maas-karti-olana-ek-7900-tl-odeme-yapilacak-son-dakika-yayinlanan-bu-haber-icin-onemli-gelisme-1.jpg

Yapı Kredi mobil ve bireysel internet şubesine erişim sağlamak açısından Kullanmış olduğunuz şifrenizi unutmanız halinde yeni bir şifre almak istiyorsanız o halde şifre al ya da şifremi unuttum butonuna tıklayarak yeni bir şifre alarak sisteme erişim sağlayabilirsiniz

Keşfet