Bir Zamanlar Çukurova Setinde Kavga mı Çıktı! Dizi Final mi Yapıyor!

ATV ekranlarında uzun süredir en çok sevilen dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova son günlerde hareketli söylemler ile öne çıkıyor. Dizi akıcı yapısı sebebiyle, karakterler değişse dahi yolunda devam etmeyi başarması ile takdir topluyor. Birçok olayın yaşandığı söylenen dizinin seti son olarak İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı’nın yaşadığı kavga söylemiyle öne çıktı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bir Zamanlar Çukurova Setinde Kavga mı Çıktı! Dizi Final mi Yapıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrolleri arasında yer alan Furkan Palalı ve İbrahim Çelikkol’un dizinin setinde bir sebepten dolayı boğaz boğaza geldiği aktarıldı. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu bilinmese de olay sonrası Furkan Palalı’nın ilk uçakla İstanbul’a döndüğü aktarıldı.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Devam Edecek mi?

Yaşanan bu olayın ardından dizinin final yapacağı dedikodusu da ortaya çıktı. İki oyuncunun arasının neden açıldığı ve bu kavganın neden çıktığı merak edilmeye başlandı. Set çalışanlarının araya girerek sakinleştirdiği olayın ardından basit bir sebep olduğu aktarıldı.

Bir Zamanlar Çukurova setinde İbrahim Çelikkol’un sürekli olarak sahneleri beklettiği haberleri geliyordu. Bu duruma sinirlenen Furkan Palalı ile aralarında bir sorun yaşandı. Sorunun giderek büyümesi sonunda dizinin iki güçlü karakterini canlandıran oyuncular sette bir anda karşı karşıya geldiler. Set çalışanları araya girmese daha ciddi bir olayın yaşanacağı da aktarıldı. Ancak gerginlik araya girenler sayesinde çok büyümeden tamamen çözülmüş oldu.

Dizi Devam Ediyor mu?

Yaşanan bu boğaz boğaza kavganın ardından Furkan Palalı seti terk ederek İstanbul’a uçma kararı aldı. Ardından dizinin yapımcısına İbrahim Çelikkol’u şikayet etti. Çelikkol’un diziye yeni katıldıktan sonra sürekli olarak seti beklettiği ve bunun giderek bir gerginliğe neden olduğu aktarıldı.

Yapımcı bu durumu çözmek için uzun uğraşlar verdiği ve arada ki buzları zor da olsa erittiği aktarıldı. Bunun ardından dizinin herhangi bir final yapmasının söz konusu olmadığı ve yoluna aynı şekilde devam edeceği de anlaşılmış oldu.

Keşfet