Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir’in Paylaştığı Ege’nin Hamsisi Dizisi Yeniden Ekranlara Geliyor!

Küçük bir Ege kasabasında yaşayan insanların sıcacık hikayesini anlatan Ege’nin Hamsisi dizisinde başrolleri Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir canlandırmıştı. Yayınlandığı dönemde oldukça popüler olan dizi şimdi geri dönüş yapıyor. Tüm merak ettikleriniz en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir’in Paylaştığı Ege’nin Hamsisi Dizisi Yeniden Ekranlara Geliyor!

Ege’nin Hamsisi Ege'nin ve Karadeniz'deki iki ailenin çekişmesini ve çocuklarının imkânsız aşkını konu alan bir komedi dizisiydi ve 2018 yılında TRT 1'de yayınlanmıştı. 23 bölüm olarak yayınlanan ve ilk yayınlandığında büyük ses getiren Ege'nin Hamsisi yeniden yayınlanacak.

Ege’nin Hamsisi tekrar bölümleri ile geri dönüyor

Başrollerini Uraz Kayglarolu ve Bestemsu Özdemir'in yanı sıra İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin'in paylaştığı dizi, yarından itibaren hafta içi her gün tekrardan TRT 1'de ekranlara gelmeye devam edecek. Dizinin bölümleri saat 13:15'te yayınlanacak. Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz'in, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci yazdı. Ege’nin Hamsisi dizisinin konusu da fazlasıyla beğeniliyordu. Ege’nin Hamsisi, doksanlardan kalma yeşil-mavi bir Ege sahil kasabasının ve orada yaşayan insanları, amaçları, tutumları ve tasarrufları ne olursa olsun nasıl samimi bir hayat yaşadığını anlatıyor. Kasaba halkının dev bir aile gibi bir arada yaşadığı, sevgi ve birliğin ön planda olduğu bu güzel Ege bölgesinde bir Karadeniz restoranı açıldığında işler sarpa sarar. Geçmişlerinin tatlı-soğuk görüntüsünü koruyan, neşeli, büyük cümleleri olmayan, açılmamış mektuplar ile yaşayan bu Ege köyü, muazzam bir aşka tanık olacak ve bu çatışmanın tarafları barışmanın yollarını arayacaktır.

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Lise yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk dersleri aldı. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden reklamcılık alanında tamamladı. Oyunculuğun yanı sıra televizyon yarışma programları da sundu.

Bestemsu Özdemir kimdir?

Bestemsu Özdemir 20 Nisan 1992'de İstanbul'da doğdu. Aslen Erzincanlı olan Bestemsu Özdemir, 2,5 yaşında iken anne ve babası boşandıktan sonra Ankara'da anneannesi ile birlikte büyüdü. Daha sonra annesinin yanına İstanbul'a geri döndü ve burada Saint Benoît Fransız Lisesi'ne gitti. Sonrasında ise İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü'nden mezun oldu.

Keşfet