Başarılı Oyuncu Ezgi Mola Rol İçin Saçlarını Kesti! Sevilen Oyuncu Takipçilerini Resmen 25 Yıl Öncesine Götürdü!

TRT1’in fazlasıyla sevilen Masumlar Apartmanı dizisi ile iki sezondur hayranlarının karşısına çıkan oyuncu Ezgi Mola, ilk bölümden itibaren performansıyla büyük beğeni topladı. Tüm merak edilenler haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Başarılı Oyuncu Ezgi Mola Rol İçin Saçlarını Kesti! Sevilen Oyuncu Takipçilerini Resmen 25 Yıl Öncesine Götürdü!

Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde dizide 'Safiye' karakterini canlandıran oyuncu yine son derece başarılı bir performans sergiledi. 8 Mart'ta ekrana gelecek dizinin 61. bölüm fragmanında Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakteri çaresizliği nedeniyle saçlarını kestirirken gösteriliyor. Bu beklenmedik gelişmenin ardından oyuncunun hayranları, Ezgi Mola'nın gerçekten saçını kestirip kestirmediğini merak etmeye başladı.

25 yıl önce de kısa saçlıydı

Ezgi Mola'nın sosyal medya son yaptığı paylaşımlarından kendi saçını kestiği anlaşılıyor. "Şakacıktan yaptım sandıysanız üzülürüm. Şaka sevmem!" diyor kısa saçlarıyla poz veren oyuncu. Sonuç olarak sevilen oyuncu yaptığı paylaşımıyla kendi saçını kendisinin kestiğinin altını çizdi. Ezgi Mola senaryoyu okuduktan sonra bu bölümde peruk kullanmamaya karar verdi. Oyuncu, rolü daha gerçekçi kılmak için kendi saçını kesmeyi önerdi. Saçını kestiği anın yeniden çekilmesi pek olası değildi, ancak oyuncu bunu başardı. Başarılı oyuncunun yeni imajı takipçilerini 25 yıl geriye götürdü. Ezgi Mola, Instagram'a 25 yıl öncesinden bir fotoğraf yükledi. Bu fotoğrafta Mola'nın kısa saçları dikkat çekiyor.

Yeni bölüm yine merak uyandıracak

Masumlar Apartmanı'nın izleyicilerin heyecanla beklediği ve 8 Mart'ta ekrana gelecek olan yeni bölümünde izleyiciler, yeni imajıyla Safiye karakterine şaşırmakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuya muhteşem performansı nedeniyle de fazlasıyla hayran kalacak. Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı'nda izleyicilerin ilgisini çekecek yeni olaylar gelişecek.

Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir?

İnci'nin koruyucu dedesi ve erkek kardeşiyle yaşadığı hayatı bir kaza sonucu alt üst olur. İnci’nin kazası sonrası onu, büyük gizemlerle dolu Han ve ailesi beklemektedir. Safiye, Gülben ve Neriman hayatı takıntılarla dolu olan üç kız kardeştir. Evin babalığını üstlenmiş olan Han ise, hasta babaları da dahil olmak üzere bu ailenin dış dünyayla arasındaki tek bağlantıdır.

Keşfet